Forum Budowlane » Finanse i formalności

BENEDYKT z prac MG PROJEKT może ktoś buduje?

• 2 wpisy
    11 stycznia 2009 16:28:43 CET
    Witam! Może ktoś buduje lub budował taki dom, byłabym wdzięczna za opinie lub możliwość zobaczenia na żywo . Dziękuję.
    • 605 wpisy
    12 stycznia 2009 15:27:57 CET
    Witam
    Najlepiej popytać wśród znajomych

Pozdrawiam
    Anna Wolf
    • 5 wpisy
    28 marca 2012 15:31:58 CEST
    Hej,
    ja buduje Benedykta, więc jakby ktoś chciał jakies info to proszę pisać. Generalnie wszystko gładko idzie, formalności zakończone,pozwolenie jest, praca już ładzione sa fundamenty, jak będzie trochę dalej chętnie pochwalę się zdjęciami ;) Co do kosztów, wyjdą one trochę większe niz opisuje to pracownia MG, z uwagi na chociaży wzrost kosztów materiału ;/ ( dla zainteresowanych - dokładne rozpisane koszty budowy Benedykta znajdziecie na forum pracowni)
    Jestem bardzo zadowolony póki co, ale tak naprawdę wszystko jeszcze przede mną... ma już ktos może Benka wybudowanego?
    • 10 wpisy
    11 maja 2012 22:53:24 CEST
    ja też planuje kupno tego projektu, szukałem informacji na jego temat znajomy powiedział mi o forum pracowni mgprojekt polecam zajrzeć można sie czegos dowiedzieć
    pozdrawiam :)
  • 17 maja 2012 23:22:12 CEST
    Bardzo fajny projekt jestem zwolennikiem domów, które nawiązują swoja architekturą do polskich dworków, o dobrze wiedzieć że pracownia ma swoje forum na pewno je odwiedzę
    • 5 wpisy
    24 lipca 2012 13:16:26 CEST
    Hej,
    może ci to pomoże, widziałam zdjecia realizacji tego projektu na stronie MG Projektu, trzeba tylko dobrze poszukać.
    aga - ty zdecydowałaś się już na Benedykta ( i na którą wersje!) czy póki co szukasz informacji i planujesz?
    Ogólnie z projektami MG nie ma większych problemów, z tego co słyszałem to dużo osób zadowolonych jest i szybko kończą budowę.

powodzenia :)
    • 4 wpisy
    30 lipca 2012 15:26:18 CEST

Co prawda mam zamar budować według innego projektu, ale może coś pomogę. Projekt Benedykt był wiele razy budowany, wiec ze zdjeciami nie powinno być problemu - podpytaj ludzi na forum pracowni ( lub na ich stronie w komentarzach) gdzie budowali, moze jest ktoś z okolicy i mogłabyś sobie osobiscie zobaczyć. Powiem szczerze, że bardzo to pomaga w podjęciu decyzji. Fajne jest jeszcze to, że jak byś miała jakieś pytania odnośnie budowania, to częśto na forum pracowni wypowiada się też sam architekt.

Ogólnie życzę powodzenia w budowie, to bardzo fajny projekt i nie powinno być z nim problemu. Jak rozpoczniecie to dajcie znać ;)

• 5 wpisy
    30 sierpnia 2012 14:32:01 CEST
    Projekt Benedykt jest bardzo interesującym projektem, widziałam na stronie pracowni MG Projekt parę zdjęć z realizacji, więc polecam tam zajrzeć, ewentualnie na forum szukać. Pomieszczenia są bardzo funkcjonalne, widać że każdy centymetr jest rozsądnie zagospodarowany!
    • 541 wpisy
    17 października 2016 06:20:23 CEST
    A czy ktoś już go skończył i zna koszty wykonania całości nie licząc mebli i armatury?

Szybka Odpowiedź