Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

UWAGA NA FIRMĘ REMONTOWO - BUDOWLANĄ Z KRAKOWA !!!

• 19 wpisy
    18 lutego 2009 23:43:54 CET
    Nie wiem w ktorym miejscu dokladnie zamiescic te informacje... Chyba umieszcze ja w kazdym przestrzec wszystkich ludzi z Krakowa i okolic korzy sa na etapie remontow itp przed pewna firma krakowska. Poprostu nazywaja sie oni firma remontowo-budowlana. Milam niestety z nimi styczność, oszukali mnie na materiale, pokradli mi wiele rzeczy z mieszkania nawet śrubki powykrecali z rolet. Stracilam ponad 20 tysiecy na glupi remont nowiutkiego mieszkania w stanie deweloperskim. Faceci, którzy u mnie robili dostali mieszkanie pod wykonczenie (mieszkanie wielkosci 56 m kwadratowych). Mieli polozyc flizy w kuchni, przedpokoju i pomalowac na kolor sciany no i flizy i terakote w lazience. Stracilam 20 tysiecy. MASAKRA !!! Robilo ich trzech. Siedzieli ponad dwa miesiace i nic praktycznie nie zrobili, poza zniszczeniami ktore zostawili. SZOK !!!!!!! TO CO ZROBILI TO SIE W GŁOWIE NIE MIEŚCI a najgorsze ze nie ma prawa ktore by moglo od nich wyegzekwowac to co nam poniszczyli i pokradli!!!! Zniszczyli nam ściany i sufity w taki sposob ze odpadał nam tynk (okazalo sie ze nie zagruntowali, a kupowali grunt, ktory pewnie ukradli jak wiekszosc materialu), zalali łazienke i to tak że przeciekło na niższe piętro, sufit podwieszany w łazience zrobili krzywo tzn nie ma poziomu, zle zamontowali kabine prysznicowa - woda lala sie zza kabiny zamiast leciec w kabinie. Kranik do pralki chyba wymieniali (pewnie im pękł bo przeciez zalali nam łazienke i sąsiadów)bo ten co jest teraz odstaje na jakies 5 cm i teraz nie miesci nam sie tam pralka!!!!! Moglabym wymieniac i wymieniac ale chyba nie starczylo by tu miejsca. Jestem załamana !!!!! W tej firmie szefem jest W., ktory zatrudnia jako pracownika swojego synka p. Marcina W. Pracowal z nimi tez Piotr Rz. i jeszcze jakis facet ale nie mam pojecia jak mial na imie. Na poczatku wydawaloby sie ze firma oki, nawet umowe z nami podpisali ale co z tego jak nic w tej umowie nie bylo. Wielce robil z żoną kosztorysy w których ciągle byly jakies błędy !!! nawet tych kosztorysow sie nie trzymali!! Totalny szajs odradzam wszystkim. JESLI CHCE KTOS DOKLADNIEJSZE DANE TYCH LUDZI ODPISZE NA MIALA. Mysle ze to jedyny sposob zeby ostrzec innych przed tymi oszustami i złodziejami !!!!
    • 605 wpisy
    20 lutego 2009 17:08:43 CET
    Posty takie pomocne są w zweryfikowaniu tzw "solidnych firm" i oszustów podających się za kompleksowe firmy działające na terenie kraju.

Szybka Odpowiedź