Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

• 1 wpisy
    26 maja 2009 14:33:05 CEST

Naklejki ścienne to bardzo ciekawy sposób na upiększenie każdego wnętrza. Każdy znajdzie coś dla siebie.

• 65535 wpisy
    22 lipca 2009 11:29:53 CEST
    Mnie się podobają takie naklejki na drzwiach.
    • 15 wpisy
    18 listopada 2009 16:22:35 CET
    Ja również mam w domu tego typu zdobienie i jak najbardziej jestem za. Urozmaicenie ściany obrazem to jedno, a bezpośrednie zdobienia to drugie. Z reszta na dobrą sprawę można połączyć i jedno i drugie. Fajny pomysł, ze ludzie nie naklejają ich juz tylko w sypialniach, a również w kuchni, czy na klatce schodowej. Widziałam kiedyś u koleżanki takie wzory egipskie w łazience. Bardzo fajna aranżacja. Lubię nowinki i inności :)
    • 11 wpisy
    10 listopada 2010 14:17:29 CET
    Naklejki bardzo ładnie wyglądają na drzwiach,ale na ścianach również. Wg mnie dobrym pomysłem jest położenie w salonie fototapety lub szablonu malarskiego.
    • 7 wpisy
    29 września 2011 01:49:08 CEST
    Ach, fototapety - sentyment po latach 90 ;)
    Jeden ze znajomych amatorow-dekoratorow wyczarowal cudo z weluru na scianie swojego przedpokoju. wyglada na prawde swietnie - swietne barwy + swietne dekoracje i meble + wlasnie ten welur nadaja pomieszczeniu swietny klimat (szczegolnie wieczorem). Mareczek jako zapaleniec siegnal po szablony Magnata - ponoc maja kilkanascie wzorow, ktore dodatkowo mozna ulozyc wedlug wlasnego uznania. u kumpla na scianie zawisl jeden z prostszych, ale to chyba wlasnie w prostocie tkwi sila.
    • 64 wpisy
    1 października 2011 01:29:59 CEST
    Osobiście muszę stwierdzić,że bardzo podobają mi się takie fototapety,pod warunkiem że nie naklejamy ich w kuchni oraz łazience.
    • 5 wpisy
    12 grudnia 2011 15:56:58 CET
    Naklejki wyglądają też fajnie na drzwiach szafy, znajoma sobie takie coś zrobiła, fajnie ożywia sypialnię.
    • 63 wpisy
    13 grudnia 2011 12:03:02 CET
    Bardzo fajna sprawa. Osobiście połączyłem motyw naklejki sciennej i naklejki na lodówkę w kuchni. Efekt jest rewelacyjny. Polecam każdemu. Jedyna uwaga - niby to "prosty" dodatek, ale nie do każdego wnętrza pasuje.
    • 10 wpisy
    22 grudnia 2011 19:08:08 CET

Wzorek akurat mi się nie podoba, ale efekt jest naprawdę super. :) Ja walnęłabym u siebie w salonie takie coś i by e przez to wnętrze byłoby naprawdę jakieś takie kolorowsze. Skoro jest duży wybór i każdy znajdzie coś dla siebie to niewątpliwie skorzystam. Pozdrawiam! :)
    _____

• 8 wpisy
    13 marca 2012 12:51:23 CET

No, naklejki są fajne. Wole zdecydowanie to niż tapete. Ja wstawiłam takie do pokoju mojego malca :) Mocno to rozwija wyobraźnie dziecka :)

• 38 wpisy
    15 marca 2012 20:23:29 CET
    A jak z odklejaniem? mozna sobie eksperymentowac z wzorami i kolorami, czy to raczej permanentne??
    • 13 wpisy
    24 marca 2012 12:15:34 CET
    A ja jeżeli mam wybierać,preferuję fototapetę . sama naklejka ścienna prezentuje się dosyć ubogo,szczególnie jeżeli damy tam również jakiś ciemny lub szary kolor. Wtedy całość będzie bardzo przytłaczająca.
    • 32 wpisy
    21 czerwca 2012 15:30:34 CEST
    zależy od wnętrza czasem stonowana naklejka lepiej się komponuje niż fototapeta, ale czasem na odwrót, fajny pomysł na coś nowego w mieszkaniu. z odklejaniem gorzej trochę, trzeba chyba poczekać do malowania pierwszego
    • 10 wpisy
    29 czerwca 2012 12:46:57 CEST
    Właśnie ciekaw jestem jak wygląda sprawa odklejenia takiej naklejki?
    • 86 wpisy
    18 lipca 2012 12:41:11 CEST
    No jeżeli chcesz ja odklejać zaraz na początku,to spokojnie da radę. Gorzej natomiast jeżeli po jakimś czasie,wtedy odejdzie prawdopodobnie z tynkiem,wiec jest to skomplikowana sprawa.
    • 50 wpisy
    10 sierpnia 2012 14:38:01 CEST

Też mi się bardzo podobają takie naklejki na ścianę, mam u siebie w sypialni nad łóżkiem takie coś i musze wam powiedzieć że świetnie to wygląda. Mam takie coś , i jest po prostu piękne.

• 55 wpisy
    17 sierpnia 2012 14:41:59 CEST
    Nie wiem czy to dobre rozwiązanie w sypialni czy salonie. Takie naklejki na sciane raczej lepiej sprawdza się w pokoju dziecięcym.
    • 5 wpisy
    30 sierpnia 2012 19:30:07 CEST
    Czemu w pokoju dziecięcym? :) Mamy dom w stylu nowoczesnym i takie piękne, czarne naklejki w ładnym otoczeniu pięknie wyglądają. :)
    • 86 wpisy
    13 września 2012 15:00:05 CEST
    Zależy o jakich naklejkach dokładnie mówimy,jaki wzór. To w sumie liczy się najbardziej,pasują zarówno do pokoju dziecięcego jak i salonu,wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania i nic więcej. Pamiętajmy też o dobrym,nastrojowym oświetleniu.
    • 5 wpisy
    27 września 2012 18:14:38 CEST
    Ja szukam naklejek do pokoju dziecka, szukam takich które po naklejeniu nie pachną - dziecko jest alergikiem. Szukam motywów typowo dziecięcych, postacie z bajek.
    • 29 wpisy
    2 października 2012 20:28:32 CEST
    Naklejki ścienne to bardzo fajny pomysł na stosunkowo tanią dekorację. Jestem za,zresztą sam zastanawiam się czy nie dac jakiegoś szablonu do swojego pokoju.
  • 3 października 2012 12:31:57 CEST

Jeżeli dziecko jest alergikiem uzyj po prostu szablonu malarskiego. Dla dziewczynki możesz użyć ten : a dla chlopca coś w tym stylu : dobierzesz sobie kolor jaki tylko sobie zamarzysz i nie bedziesz się martwił że się odklei ;)

• 5 wpisy
    27 października 2012 11:51:03 CEST

Takie naklejki nie odkleją się. Po naklejeniu jest jeszcze bardzo dużo czasu żeby odkleić i poprawić. Faktycznie takie naklejki są idealne do pokoju dziecięcego, ale wybór jest tak duży że i do salonu czy kuchni coś się znajdzie. Mi w domu codziennie przybywa na ścianach takich naklejek a najbardziej z tego zadowolony jest synek :-)

Kupuję w http://karnisze.dom.pl/79-naklejki-dekoracyjne bo jakość jest bardzo dobra co zresztą widać na zdjęciu

• 18 wpisy
    29 października 2012 12:34:13 CET

Ja nie mam dobrego zdania o naklejkach zdecydowanie wole tapety, ozdobne które równie pięknie się orezentują.

• 35 wpisy
    31 października 2012 21:32:52 CET
    A mi naklejki w ogóle nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie,uważam ze do pokoju dziecięcego będa w sam raz.

Szybka Odpowiedź