Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

• 32 wpisy
    16 grudnia 2012 12:25:10 CET
    teraz naklejki do pokojów dziecięcych są naprawdę różne i dla każdego dziecka można dobrać coś fajnego, super sprawdzają się też farby, które dają podkład jak tablica do rysowania, wtedy na pewno nie znudzi się ani dzieciom ani nam
    • 86 wpisy
    16 grudnia 2012 13:26:01 CET
    Farby,szablony malarskie,naklejki czy fototapeta- to najlepsze rozwiązania an dekorację ścian do pokoju dziecięcego. Możemy także zainstalować tam diody led- także się sprawdzą.
    • 2 wpisy
    1 lutego 2013 00:55:48 CET

Ja mam świetne naklejki 3d u syna w pokoju, a w sypialni mamy tapetę z własnego zdjęcia, wszytsko zamówiiśmy ze strony . Świetnie drukują i mają ogromną galerię. Polecam!

• 10 wpisy
    11 lutego 2013 18:56:15 CET
    Zamiast naklejek można zrobić album, tak jak na tych zdjęciach, bardzo oryginalny pomysł, a w dodatku pięknie wygląda
    • 30 wpisy
    1 marca 2013 14:29:00 CET
    Album to dosyć innowacyjne rozwiązanie i jeżeli dziecko jest młodsze to oczywiście sprawdzi się,im starsze tym juz gorzej i wolałbym jednak położyć fototapete zamiast naklejek ściennych.
    • 17 wpisy
    17 marca 2013 00:44:42 CET
    Ciekawy ten album, ale chyba nie jestem przekonana. No może coś mniej inwazyjnego, na przykład kiedyś widziałam zdjęcia porozwiaszane na sznurze, przyczepione na tkiach żabkach jak od prania:) Super efekt;)
    • 5 wpisy
    21 czerwca 2013 18:28:58 CEST

Naklejki - to tylko i wylacznie do pokoju dziecinnego. Gdzies indziej=wiocha i badziew po prostu. Teraz modne sa obrazy na sciane. Sam mam pare w moim domu i je kazdemu polecam - ciesza oko az milo:>

• 2 wpisy
    22 czerwca 2013 17:17:09 CEST

Naklejki na sciane to modne byly pare lat temu:P Dzisiaj do lask wracaja znow obrazu na sciane. Teraz sa w koncu takie nowoczesne obrazy, bez ram, na plotnie, pieknie malowane. Mi sie osobiscie podobaja obrazy jakby 'zlozone' z paru w jeden - np tryptyki.

• 129 wpisy
    1 lipca 2013 15:48:16 CEST
    Nie do końca się z tym zgodze, bo jeżeli mowa o naklejkach naściennych,to zdecydowanei najlepiej sprawdzają się w pokoju dziecięcym i to jest fakt. Śmiesznie natomiast wyglądałyby w salonie,to na pewno.
    • 7 wpisy
    19 lipca 2013 15:22:14 CEST
    Sprawdzą się wszedzie,ale fakt- do pokoju dziecięcego chyba będą najlepiej pasować w kwestii urządzenia pokoju. Warto pomyślec także o dobrych,stylowych meblach.
    • 40 wpisy
    19 lipca 2014 12:13:18 CEST
    Do pokoju dla dziecka idealnie będzie pasować fototapeta z bajkowym motywem zamiast naklejek,nie sadzicie?
    • 15 wpisy
    26 lipca 2016 14:24:18 CEST
    Zamiast naklejek na ściany, które dość szybko się nudzą warto wybrać panele z głęboko frezowanego i naturalnego materiału jakim jest MDF. Ponad 40 gotowych wzorów jakie posiada w swojej ofercie producent przyprawi o zawrót głowy. Tego typu panele można podświetlić np. od dołu i otrzymamy świetnie zaaranżowaną ścianę, której pozazdrości nam każdy.
    • 210 wpisy
    28 lipca 2016 12:42:13 CEST
    Widziałem ostatnio ciekawe motylki czarne na białej ścianie fajnie to wyglądało.

Szybka Odpowiedź