Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Jakie wybrać okna PCV?

• 1 wpisy
    14 września 2009 14:40:40 CEST
    witam,
    zamierzam wymienic okna w domu i nie wiem jakie wybrac. znajomy poleca Drutex bo on zamontowal i jest zadowolony ale ja sie nie znam i wolalbym poczytac jakies porady. czy ktos wymienial niedawno okna i moze cos polecic albo odradzic? no i montaz,, jakiej firmie zlecic, jestem z krakowa
    • 12 wpisy
    7 października 2009 15:40:04 CEST
    Mysle ze nie bedzie wiekszego problemu,jest duzo firm które zajmuja sie montazem okien. Wystarczy wybrać cos odpowiedniego.
    • 1 wpisy
    3 listopada 2009 19:11:17 CET
    Ja zdecydowanie nie polecam Martom (Swarzędz) drugą siedzibę mają na Więrzbięcice - robią Aluplast. Po zamontowaniu reklamowałem 9 razy zanim ktoś łaskawie się zainteresował i uzupełnił braki (krzywe zawiasy). Za każdym razem słyszałem, że reklamację przyjęli i cisza. I tak przez 3 miesiące. A najlepsze, że po zimie okna przestały być szczelne. Po kolejnej batali, żeby ktoś się zainteresował (2 tyg) przyszedł pan majster i stwierdził, że tego się nie reklamuje! Napisałem pozew do sądu i czekam na rozprawę
    • 1 wpisy
    7 lutego 2010 18:20:47 CET
    ja moge za to polecić okna z Oknovidu, obyło się bez niespodzianek - wszystko na czas i tak jak trzeba
    • 1 wpisy
    15 lutego 2010 21:17:30 CET
    tez polecam Oknovid, szczegolnie jesli chodzi o okna PCV
    • 19 wpisy
    25 czerwca 2010 17:00:14 CEST
    I tu jest właśnie "pies pogrzebany" jedni są zadowoleni z danej firmy inni znów nie. Zależy na kogo przypadnie dany bubel.
    Ja ze swojej strony mogę polecić ( z doświadczenia monterskiego ) profil VEKA, względnie Aluplast <--( tu zależy jak firma wykona z niego okna ) Niezły jest też Deceuninck.
    Montowałem okna dla trzech sprzedawców w tym jednego producenta z Poznania, także mogę któregoś z nich ( lub wszystkich ) polecić na priv tutaj reklamy nie będę robił.
    Okien na profilu Avangarde osobiście nie polecam - owszem są tanie ale co potem...?
    • 8 wpisy
    6 lipca 2010 12:38:00 CEST

Zdecydowanie polecam firmę EUROCOLOR. Szybkie terminy dostaw, bardzo szeroka paleta kolorów i oferta profili. Gwarancja 10 lat na profile oraz na szkło ENERGO. Produkują okna z profili REHAU i SCHUCO. Posiadają specjalne modele do kuchni - otwierane w bok, jak i do pokoju dziecka, które posiada specjalną blokadę, dopiero przekręcenie klucza umożliwia otwarcie okna, a nie można tego zrobić z pozycji uchylenia.

• 1 wpisy
    7 września 2010 01:56:30 CEST

Witam

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej pewnej marki okien. Ankieta jest anonimowa, a wyniki posłużą mi do opracowania części empirycznej mojej pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za pomoc

Szybka Odpowiedź