Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

jaką proponujecie kuchnie...?

• 1 wpisy
    7 października 2009 21:35:52 CEST
    Szukam nowoczesnej kuchni w odcieniach w kolorach czarno-białym.
    Znalazłem na jednej stronie bardzo ładne zdjęcie kuchni ALNOGLOSS w galerii
    Co sądzicie o takiej kuchni? Ile może kosztować? Proszę o jakieś porady.
    • 24 wpisy
    3 listopada 2009 12:37:36 CET
    Hmm, jeśli interesuje Cię kuchnia konkretnej firmy, to najlepiej zwrócić się z pytaniem o cenę wprost do niej.
    Jeśli jest to tylko przykład, to i tak wszystko zależy od tego, jak wielkie jest pomieszczenie, jakie materiały chcesz wykorzystać (w przypadku, kiedy meble są na wymiar), ile liczy sobie dana firma za konsultacje, projekt, wykonanie etc.
    Co do samego pomysłu, to uważam, że jest ok, ale nic porywającego. Jak dla mnie brakuje trochę fantazji. Poza tym, jeśli chce się sobie sprawić nowoczesną kuchnię, trzeba pilnować, aby pasowała ona jakoś do reszty pomieszczeń, zwłaszcza jeśli jest ona połączona z salonem (!). Osobiście też zadbałbym o wprowadzenie jakiegoś trzeciego koloru pod postacią np. stałych dodatków (wazon, obraz etc.).
    • 39 wpisy
    13 stycznia 2010 15:05:34 CET
    Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi oraz wykonawcami kuchni i mebli na wymiar. Nie musisz się martwić o wykonawcę, my zajmiemy się wszystkim.

Zapraszamy do współpracy
    • 14 wpisy
    21 stycznia 2010 19:26:53 CET
    Jeśli lubisz białą tonację, to może coś takiego: ale generalnie nie wiem jaki to producent, więc tylko w charakterze ciekawostki. Tak czy inaczej, wybór kuchni jest naprawdę duży, więc coś na pewno trafisz :)
    • 46 wpisy
    23 stycznia 2010 16:52:15 CET
    Najlepiej wybrać się z projektem kuchni do kilku firm i zapytać czy mają coś podobnego w ofercie i porównać koszty kilku salonów, a koszty te czasami diametralnie się różnią.
    • 6 wpisy
    18 lutego 2010 10:20:21 CET
    przykładowa aranżacja kuchni
    • 46 wpisy
    24 lutego 2010 19:33:45 CET
    Mozesz jeszcze poszukac w internetowych sklepach z meblami,trudno powiedziec ile taki komplet może kosztowac,to zależy od producenta i aktualnej marży. Ta powyższa aranżacja to kwestia gustu,osobiście mi się nie podoba.
    • 9 wpisy
    16 sierpnia 2010 12:48:01 CEST
    zgadzam się z yormebel, teraz wszyscy producenci zajmujący się nowoczesny i oryginalnym desginem zaczynają zaczynają bądź już działają w internecie. Jeśli chodzi o zestawienie bieli z czernią to ciekawe rzeczy można znaleźć w sklepie Myin. Ostatnio znalazłam tam ciekawą elegancką zastawę właśnie w takich kolorach.
  • 24 sierpnia 2010 17:29:27 CEST
    Tak, najlepiej jest bezpośrednio pytać firmy, która zajmuje się świadczeniem tego typu usług.
    Oni najlepiej doradzą - lub zatrudnić architekta wnętrz, który wykona projekt, a następnie pomoże przy jego realizacji (nadzór) - wtedy będziemy mieć pewność, że wszytko zostanie zapięte na ostatni guzik.
    • 71 wpisy
    3 listopada 2010 22:50:57 CET
    Kuchnia, aby była praktyczna i ładna musi bardzo dobrze i profesjonalnie zaprojektowana, dlatego pomysł, aby poradzić sie architekta wnętrz jest idealny.
  • 2 grudnia 2010 16:42:28 CET
    Ja jestem na etapie generalnego remontu kuchni. Też chcę urządzić ją w nowoczesnym stylu, ale jestem z tych osób, które muszą wszystko perfekcyjnie załatwić i dlatego zastanawiam się czy nie skorzystać z pomocy firmy N-design. Jest to pomoc w wykańczaniu i urządzaniu mieszkania, także we wszystkim miałabym rady fachowców. Jestem pod wrażeniem tej propozycji, ale nie jestem jeszcze pewna czy się odważę z niej skorzystać.
  • 25 lutego 2011 13:38:49 CET
    Kuchnia po prostu jest śliczna.
    • 13 wpisy
    27 lutego 2011 12:31:48 CET

Według mnie to jeśli chce się mieć na prawdę coś oryginalnego co zadowoli nas i będziemy czuć się w tej kuchni dobrze to warto skorzystać z pomocy fachowca. On zna się na tym doskonale, czasem bywa tak, że sami nie wiemy czego chcemy i od tego są właśnie projektanci.
    Powiem tak ostatnio ze znajomą byłam na wizualizacji kuchni, to niesamowite jak technologia ułatwia nam wyobrażenie. Siedząc tam czułam się jakby faktycznie byłam w tej kuchni, powiem że była to wizualizacja 3D zakłada się okulary i projektant przenosi cię do Twojej przyszłej kuchni, salonu czy sypialni. Wspaniała sprawa. Ja jestem jeszcze na etapie remontu, ale na pewno skorzystam z ich usług.
    Fakt że nie jest to tania rzecz ale stwierdziliśmy z mężem że warto wydać raz a porządnie pieniądze na coś co przecież będzie nam służyć kilkanaście lat ;)
    podaję link do stronki na YT gdzie można mniej więcej zobaczyć efekt takiej

28 lutego 2011 12:22:20 CET

Witam . Do pestka 55 , byłem na tej stronce którą podałaś , rzeczywiscie super mają prezentacje , najbardziej spodobał mi się filmik z salonem w czerwonych barwach , jak będę miał salon (w przyszłości) to pomyślę o takiej koncepcji.

A wiesz, może gdzie dokładniej znajduje sie ta firma Vizual Form , za bardzo nie orientuję sie na terenie Chorzowa a chętnie pojechałbym zobaczyć .

• 13 wpisy
    28 lutego 2011 13:28:15 CET

Witam . Do pestka 55 , byłem na tej stronce którą podałaś , rzeczywiscie super mają prezentacje , najbardziej spodobał mi się filmik z salonem w czerwonych barwach , jak będę miał salon (w przyszłości) to pomyślę o takiej koncepcji.

A wiesz, może gdzie dokładniej znajduje sie ta firma Vizual Form , za bardzo nie orientuję sie na terenie Chorzowa a chętnie pojechałbym zobaczyć .

Witaj, oczywiście że wiem, przecież byłam u nich, mogę ci przesłać dokładne namiary na priv ;) Jak się nie mylę to mają chyba mapkę dojazdu na stronce

Jeśli cenisz sobie wysoką kulturę obsługi to polecam. A wrażenia nie samowite, już nie mogę się doczekać kiedy ja będę potrzebowała kuchni ;)

• 25 czerwca 2011 11:57:24 CEST

taka kuchnia moze być naprawde ciekawa, wystarczy dobrac tylko dobrać biało-czarnenowoczesne dodatki, jak np. :

• 1 wpisy
    28 czerwca 2011 18:48:27 CEST

Ja ostatnio też remontowałam kuchnię. Zdecydowałam się na meble na wymiar, gdyż nie jest ona zbyt duża i chciałam zaoszczedzić miejsca. Znajoma poleciła mi Galerię Indeco i to był strzał w dziesiątkę. Projektant przyjechał, pomierzył, zrobił projekt i wycenę. Na prawde godna polecenia firma. Solidna i niedroga!

Dla zainteresowanych podaje linki:

pozdrawiam

• 11 lipca 2011 16:30:19 CEST
    Pomoc projektanta jest często bezcenna ale z drugiej strony fajnie też samemu wszystko zrobić 'od podstaw'. Jest wtedy niesamowita satysfakcja przy wyborze każdego elementu, który stricte pasuje do nas i naszych charakterów i potrzeb.
    • 8 wpisy
    14 lipca 2011 15:15:05 CEST

Ja wymarzyłam sobie połączenie salonu z kuchnią. Z tym, że do kuchni będą prowadziły schody . Na samą myśl robi mi się miło.

• 15 lipca 2011 00:25:33 CEST

Kuchnia, aby była praktyczna i ładna musi bardzo dobrze i profesjonalnie zaprojektowana, dlatego pomysł, aby poradzić sie architekta wnętrz jest idealny.

Dokładnie. Nam architekt podpowiedział kilka rozwiązań, ktore nam się bardzo sprawdziły. Bez fachowej porady mielibyśmy mniej funkcjonalne rozmieszczone meble/sprzęty.

• 16 wpisy
    3 sierpnia 2011 17:39:40 CEST
    Zgadzam się że rada architekta jest nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus.
  • 4 sierpnia 2011 18:50:10 CEST

Zgadzam się że rada architekta jest nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus.

Ja nie wiem czy to luksus, ale koleżanka po architekturze wpadła ;) podpowiedziała

Teraz kiedy wiem ile można "zyskać" to nie mam wątpliwości, że za fachowe porady warto czasem zapłacić.

• 10 wpisy
    7 sierpnia 2011 12:57:02 CEST

Jesli macie juz np. gotowy projekt i wizualizacje i wycene z jakiejs renomowanej firmy, polecam wam fachowca do mebli kuchennych na wymiar. Znajomej wycenili w jednym ze studii kuchennych meble na , a on je wykonal za . Wyszly rewelacyjnie. Ponadto wizualizacja a pomiar i dopasowanie tego do wymiarow kuchni to bardzo wazna rzecz. Sama sie o tym przekonalam. Gosc jest bardzo dokladny, potrafi swietnie doradzic, ma fajne pomysly, wykona wam kazda kuchnie jaka mu pokazecie, odradzi to co nie jest trwale i rewelacja. Dziala w mazowieckim, łodzkim i Wrocławiu. Wyceny wykonauje emailowo. Polecam w 100%.

Podaje jego namiar: markuch77@

Nie wiem jak teraz u niego z terminami, bo w tamtym roku byl strasznie zawalony zleceniami i trzeba sie bylo juz kilka miesiecy wczesniej rezerwowac termin.

• 10 wpisy
    3 listopada 2011 19:18:08 CET
    Osobiście preferuję w kuchni meble praktycznie. Nie potrzebne mi wyszukanych kształtów i zbędnych detali i powiem szczerze że przed remontem mieszkania naszukałam się troszkę. Trafiłam w końcu na sklep Baster w Legnicy, w którym są dosłownie wszystkie rodzaje mebli zarówno do kuchni, salonu, czy sypialni. Spodobało mi się, że meble wielu producentów znajdują się w jednym miejscu. To daje niesamowity komfort kupującym
    • 2 wpisy
    18 listopada 2011 17:46:09 CET
    ja preferuję nowoczesne kuchnie, stąd też moje pytanie, czy ktoś kupował może meble na ? super mebelki, ale czy warto za nie tyle zapłacić?

Szybka Odpowiedź