Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

jaką proponujecie kuchnie...?

• 18 wpisy
    21 grudnia 2012 13:16:49 CET

alka1, może to pomoże ;) Jest to nasza jedna z ostatnich realizacji wykonana w Gdańsku. Projekt został sporządzony przez Ministerstwo Spraw We Wnętrzach. Więcej zdjęć oraz innych Inspiracji Kuchennych znajdziesz pod tym linkiem:

Serdecznie zapraszam!

Krzysztof

• 31 wpisy
    21 lutego 2013 14:15:58 CET

Ja proponuję taką kuchnię. Wnętrze jest minimalistyczne i bardzo nowoczesne.

• 16 maja 2013 17:41:49 CEST

Mi się taka podoba: alt

W sumie nie jest czarno biała i szara ale czarne i szare są strasznie nudne :)

• 16 wpisy
    28 maja 2013 18:01:51 CEST
    Mnie się podobają kuchnie robione na wysoki połysk... najlepiej jasne białe meble i ciemna podłoga. Może mało praktycznie, ale za to jak ładnie!
    • 7 wpisy
    19 lipca 2013 15:16:26 CEST
    Jeżeli mam być szczery to mi osobiście bardzo podobają się nowoczesne kuchnie,do których można dobrać szereg ciekawych dodatków i kolorów. Myślę,że warto.
    • 23 wpisy
    12 września 2013 13:46:06 CEST
    Na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór ciekawych mebli kuchennych,warto tam zajrzeć i przekonać się samemu.
    • 9 wpisy
    3 października 2013 11:23:44 CEST

mam kuchnie nowoczesną, białą, z czarną podłogą, jest śliczna i każdemu się podoba, kilka frontów mam w kolorze śliwkowym (nawiązanie do innych elementów w domu), jeśli ktoś chce to mogę polecić firmę
    która nam robiła kuchnie, są naprawdę świetnymi fachowcami, wystarczy się przejechać i po prostu porozmawiać to nic nie kosztuje

Ten wpis został zmieniony przez monia55 w 3 października 2013 11:24:08 CEST"
    • 21 wpisy
    26 listopada 2013 11:49:18 CET
    biało-czarna kuchnia to ostatnio często stosowane rozwiązanie. wycena kuchni ze zdjęcia to niekoniecznie dobry pomysł, ponieważ dużą cześć kwoty kuchni stanowią elementy których tak naprawdę nie widać. nasza oferta to trzy pakiety cenowe w zależności właśnie od stosowanych systemów.
    • 13 wpisy
    1 stycznia 2014 23:44:41 CET
    Panie Krzysztofie- jakiś link miał być?

Musimy pamiętać o tym, że "nowoczesna" kuchnia to nie tylko fronty, ale także zastosowanie różnego rodzaju systemów, które ułatwią nam pracę w kuchni :)
    • 29 wpisy
    21 czerwca 2014 23:35:57 CEST

Dobrą armaturę do kuchnin w przystępnej cenie znajdziecie  w sklepie Armadeo. pl 

• 34 wpisy
    26 czerwca 2014 11:13:00 CEST
    U mnie ostatnio coraz częściej zamiast z kuchni korzysta się z grilla:D Mam takiego wielkiego Broil Kinga starcza dla całej rodziny i jeszcze dla sąsiada by starczyło. Nawet na codzien Broil King sprawdza sie jak kuchnia bo jest gazowy, nie ma problemu z rozpalaniem i praktyczne na takim grillu można zrobić wszystko, mięso, warzywa, ziemniaczki.
    • 1 wpisy
    9 lipca 2014 08:53:45 CEST

Swoją monochromatyczną i dość surową w wyglądzie ożywiłam nieco dodatkami i okładziną kuchenną - polecam taki rozwiązanie. Mocny akcent na jednej ścianie dodaje pomieszczeniu charakteru i smaku. Okładzinę dopasowałam kolorystycznie do reszty mieszkania, w ten sposób wszystko tworzy spójną całość.

Ten wpis został zmieniony przez pabbisiak w 9 lipca 2014 08:54:48 CEST"
    • 129 wpisy
    8 października 2014 16:45:58 CEST
    Okładzina kuchenna to jednoz gorszych rozwiązań i nie polecam. Jeżeli już to podstawą jest ciekawy kolor płytek do kuchni oraz meble dobrane na wymiar,tak aby całość się ze sobą komponowała.

Szybka Odpowiedź