Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

  • 323 wpisy
  31 grudnia 2019 10:42:53 CET
  Oprócz samego pokrycia dachowego warto zwrócić uwagę również na sprawdzonego dekarza i dlatego ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić abyś sprawdził listę certyfikowanych dekarzy Braas, ponieważ jednocześnie stawiając na ich materiały do pokrycia dachowego uzyskasz dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.
  • 171 wpisy
  8 kwietnia 2020 19:53:33 CEST
  Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie pokryć dachowych oraz materiałów izolacyjnych to koniecznie zwróćcie uwagę na Braas w zakresie dachówek i blachodachówek. O dobrych warunkach gwarancyjnych oraz odpowiednich zabezpieczeniach przed ich porastaniem oraz zabrudzeniami, bo wykorzystują glazurę, angobę i przy dachówce betonowe podwójna powłoka akrylowa Lumino.
  • 2 wpisy
  21 kwietnia 2020 11:01:15 CEST
  Przeglądam wasze wypowiedzi i widzę, sporo różnych opinii. Postanowiłem dołożyć więc swoją cegiełkę. Ja zdecydowałem się na dach prefabrykowany czyli robiony pod konkretny wymiar. Namiary na znalazłem trochę przypadkowo. Dostałem darmową wycenę, zestawiłem z oferą moich majstrów i projektantów i zaoszczędziłem jakieś 20 %. Robota była szybka i konkretna a ja jestem zadowolony. Może warto zastanowić się i nad taką opcja. Nie wiem jakie są wasze opinie.
  • 12 wpisy
  3 czerwca 2020 17:00:18 CEST
  U mnie na dachu z kolei panele dachowe z firmy Regamet. Odkąd pamiętam byłam zakochana właśnie w takich dachach, więc cieszę się, że teraz sama taki mam :) To bardzo estetyczne, a przy tym trwałe i bardzo szybkie w montażu rozwiązanie. Zdecydowanie więc polecam!

Szybka Odpowiedź

 
 
 
Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności