Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Opinia o okapach GLOBALO TYLKO UŻYTKOWNICY!!!

• 2 wpisy
    26 stycznia 2010 11:48:19 CET
    witam forumowiczów

chciałbym popytać się Was wszystkich o opinie na temat okapów GLOBALO. Kto się spotkał z tą marką? Czy te okapy są godne polecenia, dobrze dopracowane i cicho pracują?

Zastanawiam się do swojej kuchni, potrzebuje okap tak do 1500 zł, chodź uważam, że to już jest cena wysoka, ale chce dobry i cichy okap.

Proszę o poradę, gdyż do marki GLOBALO - -jestem prawie przekonany bo widziałem ich produkty, tylko chciałbym się spytać użytkowników co o sprzęcie wiedzą
    Okap kupuje na dniach :-)
    • 39 wpisy
    31 stycznia 2010 17:38:25 CET
    hej!
    Kilka miesięcy temu razem z żoną byliśmy w podobnej sytuacji. Cały sprzęt do kuchni mieliśmy już wybrany - pozostał jedynie okap - niby nic trudnego, a jednak :)

Zależało nam bardzo na cichej i wydajnej pracy, no i żeby ładnie się prezentował - na tym oczywiście bardziej mojej żonce :wink:
    Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy bardzo ładny okap - Nomina 60.2 MAX.
    Parametry miał imponujące, również pozytywne opinie miały wpływ na naszą decyzję, i nie zawiedliśmy się.

Okap przyszedł do nas w ciągu kilku dni od zamówienia, zamontowałem go natychmiast.
    Wyciąga wszystkie brzydkie zapachy - nic nie wydostaje się do salonu i jest bardzo cichy.

Polecam gorąco, na pewno się nie zawiedziesz.
    Pozdrawiam!
    • 39 wpisy
    2 lutego 2010 23:32:39 CET
    Ja posiadam okap marki globalo model to Tenerio 90
    Sprawuje się dobrze choć muszę powiedzieć że pewnego dnia uszkodzeniu uległa elektronika, prawdopodobnie w wyniku przepięcia po burzy. Nie było nas kilka dni w domu a gdy wróciliśmy i zaczęliśmy użytkować okap to zauważyliśmy ze dziwnie się zachowuje - raz da się zmieniać stopnie prędkości a raz nie. Usterkę zgłosiliśmy do firmy GLOBALO a już po kilku chyba 3 dniach pojawił się serwisant który niezwłocznie usunął usterkę. Dziś mija ponad roku od tego zdarzenia, z okapem nic złego już się nie dzieje a my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :lol:
    • 2 wpisy
    6 lutego 2010 12:40:52 CET
    witaj Kostek

mam pytanie, właśnie się zastanawiałem nad tym okapem model tenerio, czy możesz mi coś więcej na jego temat napisać? Czy jest cichy, mam otwarty salon i nie chce aby mi przeszkadzał.

Może masz jakieś zdjęcia jak on się prezentuje, jak coś to wyślij

dzieki z góry
    • 46 wpisy
    24 lutego 2010 19:51:14 CET
    Jeżeli masz otwarty salon to okap raczej nie powinien Ci przeszkadzac, zdjecia możesz zobaczyc na stronie firmowej,a czy tylko ten okap wchodzi w gre?
    • 9 wpisy
    29 czerwca 2013 18:24:28 CEST

Wiele dobrych opinii można znaleźć o Globalo, jedna z większych dyskusji prowadzona jes tu ,124,98302874,98314493, Poza tym moim zdaniem już sam wybór produktów jest bardzo dużo i ciekawy.

• 9 wpisy
    25 marca 2014 11:09:07 CET
    mamy okap z globalo Cylindro Isola 39.1 Black Max, na jedynce pracuje dość cicho, ale już na dwójce problem z ogladaniem tv.. tak więc jakiś super cichy nie jest, pochłania zapachy dość tak sobie, ogólnie kupilismy go bo rewelacyjny design i tyle...
    • 6 wpisy
    7 kwietnia 2014 12:30:47 CEST
    Myślałam, że tylko ja oglądam TV w kuchni.
    • 6 wpisy
    7 kwietnia 2014 12:32:05 CEST
    Dodam ze ja mam jeszcze inny bo wyspowy Globalo Sareto taki Też jest bardzo cichy, rewelacja w porónaniu ze starym okapem. Dołączam do grona zadowlonych klientów !
    • 4 wpisy
    8 lipca 2014 13:10:57 CEST
    hej, ja tez mam u siebie okap od globalo :) u mnie spisuje się świetnie - dobrsze pochłania, jest cichy i naprawdę nie ma sę do czego przyczepić. Poza tym ważny był dla nie oprócz funcjonalności design, a tutaj okapy od globao naprawdę moga się popisać :)

jeśli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję, to zdecydowanie wybrałabym tak samo (ewentualnie w innym kolorze, bo dowiedziałam się, ze podobno globalo dostarcza okapy w wybranych przez klienta kolorach) !
    • 6 wpisy
    12 marca 2015 14:42:02 CET
    Też zakupiłem okap GLOBALO i jestem bardzo zadowolony. Ja mam okap w kształcie lampy na wyspie, dużo osób się nas z żoną pyta, gdzie kupiłismy taka designerską lampę. Mój działa cicho i bez zarzutu. Jest róznica z innymi standardowymi.

Szybka Odpowiedź