Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Montaż okna - proszę o opinię

• 1 wpisy
    14 sierpnia 2010 02:51:52 CEST

Ekipa monująca - autoryzowana przez producenta okien zamontowała mi okno z wykonaniem murka - zamieszczam zdjęcie:

#

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 0cm ; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Błędy, które ja stwierdzam to:

okno osadzono na nieoczyszczonym podłożu, nie jest ustawione centralnie względem otworu okiennego, jest zeskosowane w płaszczyźnie budynku, grubość pianki przekracza 14cm, podmurówkę, którą wykonano w drzwiach balkonowych postawiono na parkiecie a mur jest o połowę węższy od muru budynku i brakuje go w tej części okna na zewnętrzny parapet. Według mnie okno jest niewłaściwie zwymiarowane.

Proszę o opinie - jakich argumentów powinnam użyć w reklamacji?

Z gry dziękuję za odpowiedź.

• 14 sierpnia 2010 20:33:07 CEST

Jestem pod wrażeniem. Wielkim wrażeniem! Bardzo proszę o publiczne podanie nazwy firmy oraz imienia i nazwiska wykonawcy tego montażu. Co do argumentów reklamacyjnych, to hm... . Tu wszystko jest koszmarnie źle zrobione. Możesz wymienić wszystkie błędy jakie tylko chcesz i na pewno trafisz w dziesiątkę. Szkoda, że w tej branży nie ma czegoś takiego jak zakaz wykonywania zawodu. Okno bezwzględnie do wymiany i powtórnego montażu.

Szybka Odpowiedź