Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

• 5 wpisy
    27 grudnia 2010 10:56:30 CET

Witam

Mam problem z oknami w nowowybudowanym domu. Okna są pięciokomorowe z firmy euro-plast i nastała zima więc pojawiły się problemy z nieszczelnoscią okien, firma przyjechała i wyregulowała okna ale to nic nie dało, dalej wieje, po 2-giej wizycie i ponownej regulacjji dalej wieje (skrzydła nie dochodzą do ramy okiennej- możnabez problemu wyczuć wiatr nawiewający do środka i włóżyć kartkę papieru pomiędzy skrzydło i rame okiena) Pan który dwa razy je regulował stwierdził że są wyrególowane na maxa i on nic z tym już nie może zrobić i wzywa producencki servis który może będzie za miesiąc.

Serwis ma wiedzieć jak to usunąć i zamontuje mi w nowych oknach jakieś dociskacze które dociskały będą skrzydło do ramy okiennej (czy taka jest praktyka i tak się robi z nowymi oknami?????) Teraz strasznie wieje, okna parują wszyskie, mam male okienka które podobno się nie reguluje ale w nich też skrzydło nie dochodzi do i pytanie

- czy te dociski montowane do ramy i zapewne do skrzydła to standardowe rozwiązanie przy niedomykających się nowych oknach

- czy małych okien nie można wyregulować:???

- czy poprostu wszystkie okna są źle obsadzone i teraz starają się jakoś je uszczelnić żeby nie wymieniać okien na nowe;???

Szybka Odpowiedź