Forum Budowlane » Polecane firmy wykonawcze

Szukam profesjonalnej firmy budowlanej

• 20 kwietnia 2011 11:44:29 CEST

Witam, poszukuję firmy z okolic warszawy do budowy domu jednorodzinnego, interesuje mnie równiez opinia której firmy nie wybierać

• 11 wpisy
    2 czerwca 2011 16:40:26 CEST
    i jak znalazłeś jakąś??? :)
    • 4 wpisy
    22 stycznia 2015 13:11:11 CET
    Mieszkańcom opolskiego, małopolskiego i śląskiego mogłabym polecić firmę . U mnie zajmowali się wylewką i generalnie jestem zadowolona z ich usług. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji, cena też ok. :)
  • 26 kwietnia 2015 15:01:00 CEST
    Chętnie przyjmę budowę, posiadam referencje.
    Art-Bud, 500371554
    • 2 wpisy
    18 maja 2015 21:44:21 CEST
    Ocieplamy domy, poddasza, hale, dachy oraz wszelkie inne konstrukcje budowlane na terenie
    całego kraju. Używamy skutecznej IZOLACJI Icynene, która idealnie sprawdza się przy
    bezpośrednim natrysku na różnego rodzaju membrany i folie dachowe. Jest niezastąpiona w
    izolacji poddaszy w bezpośrednim natrysku na deski lub płyty drewnopochodne.
    Skuteczna IZOLACJA Icynene to produkt bardzo lekki, ważący około 8kg/m3, dzięki czemu nie
    obciąża konstrukcji dachowej. Nasz system również sprawdza się bardzo dobrze jako izolacja
    akustyczna, jest to bardzo ważne przy dachach z membraną dachową i blachodachówką. Bardzo
    dobre parametry wygłuszające znacznie redukują hałas pochodzący od blachy, np. przy
    intensywnych opadach.
    Dzięki temu, że pianka ICYNENE LDC-50 podczas natrysku zwiększa swoją objętość
    kilkunastokrotnie, z łatwością uszczelnimy i wypełnimy przestrzenie przy murłacie lub innych
    elementach konstrukcyjnych.
    • 2 wpisy
    30 czerwca 2015 13:31:55 CEST
    Polecam firmę Cels - świetnie wykonują swoje zadania, znają się na rzeczy, sprawnie, szybko i dokładnie. Ocieplałem z nimi dom i jestem bardzo zadowolony. Świetnie sprawdza się ta ich pianka.
    • 1 wpisy
    5 sierpnia 2015 19:59:30 CEST

Firmą, która budowała mój dom od postaw jest mardom z przodkowa, pracownicy znają się na swojej pracy, nie było mowy o żadnej fuszerce. Nie musiałam nad nimi stać żeby pracowali, z tego, co zauważyłam, mieli dobrą organizację pracy, może świadczyć też o tym fakt, że wyrobili się w terminie. Znajomi również budowali z nimi i też nie mają żadnych zastrzeżeń

Ten wpis został zmieniony przez jagoda25 w 5 sierpnia 2015 20:00:44 CEST"
    • 2 wpisy
    15 marca 2016 01:27:52 CET

Jakiś namiar Jagoda na tą firmę?

• 16 wpisy
    18 marca 2016 14:55:40 CET

Sądzę, że sprawdzi się Trzeba by sprawdzić jak jest u nich z budową domu jednorodzinnego. Budowali obok nas budynek wielorodzinny, dobre rzeczy o ich wykonawstwie słyszałem.

• 1 wpisy
    24 marca 2016 09:38:52 CET

Hm.. znam jedną, która mogła by się podjąć, ale zależy to pewnie od budżetu przeznaczonego na przedsięwzięcie: wod-bud z kraśnika

Ten wpis został zmieniony przez dawidsmiglo w 24 marca 2016 09:39:26 CET"
    • 1 wpisy
    30 marca 2016 20:19:57 CEST

W moim przypadku, kiedy z mezem budowalismy dom i potrzebowalismy firmy ktora zajmie sie wszystkim od a do z, sprawdzila sie firma designoff . . Zrobili wszystko kompleksowo i solidnie, nie sadzilam ze tk gladko pojdzie

Ten wpis został zmieniony przez Queen45 w 30 marca 2016 20:21:07 CEST"
  • 19 kwietnia 2016 13:41:03 CEST

Witam.

Polecam się na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru lub odbiór budynku.
    Doradzimy Państwu, które etapy budowy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne.

Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości inwestycji. Jestem na głównych etapach budowy: . fundamenty, konstrukcja stropu, konstrukcja wieńca, konstrukcja dachu. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru.

Oferujemy usługi:
    - kierownik budowy;
    - inspektor nadzoru inwestorskiego;
    - przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie;
    - ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych;
    - świadectwa charakterystyki energetycznej;
    - odbiory budynków i mieszkań;
    - doradztwo techniczne;
    - kosztorysy;
    - legalizacje samowoli budowlanych;
    - inwentaryzacje;
    - badania kamerą termowizyjną.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:
    mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412.
    Dane dostępne po kliknięciu w profil MIRBUD Nadzory Budowlane.

Pozdrawiam.

• 22 wpisy
    26 kwietnia 2017 09:29:38 CEST

Moim zdaniem profesjonalną firmą jest BTH imoprt stal producent konstrukcji stalowej, dysponują nowoczesnymi urządzeniami do kompleksowej obróbki stali. wielokrotnie korzystałem z jej usług.

• 5 lutego 2018 14:10:58 CET
    W dalszym ciągu szukasz dobrej, profesjonalnej firmy ? Jeżeli tak to zapraszamy do nas na zajmujemy się wykonaniem odwiertów studni głębinowych i chętnie pomożemy.

Szybka Odpowiedź