Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

• 2 wpisy
    23 czerwca 2011 19:08:03 CEST

witam serdecznie . Mam powazny problem . Dom posiada 3 balkony , razem okolo 25 m² . Problem jest taki ze na ocieplenie plyty balkonowej nie mam miejsca ( wszystkiego jest okolo 7 cm . Czy znacie jakies sposoby by uporac sie z tym problemem? Kazda jest dla mnie cenna . Slyszalem o produkcie ( termowylewka TERMIX P5 ) Tylko nigdzie ne znalazlem informacji czy nadaje sie na zewnatrz a szczegolnie na plyty balkonowe. Bardzo prosze o porade . Pozdrawiam .

• 2 wpisy
    3 lipca 2011 18:43:58 CEST
    nikt nie zna odpowiedzi ? A co powiecie o płytach Wedi ? Ponoć można bezpośrednio na płytę kłaść warstwę wykończeniowa.!
    • 2 wpisy
    15 listopada 2012 11:51:30 CET
    a mzoe ugryźć temat od strony geotekstyliów? producenci (np. ) na życzenie klienta modyfikują ich właściwości - no a na poewno doradzają :)
    • 174 wpisy
    31 maja 2015 22:41:28 CEST
    Knauf Therm oferuje styropiany grafitowe (najniższa lambda), w grubości już od 2cm, więc możliwe do zastosowania na balkonach , o których mowa w postach powyżej.
    • 541 wpisy
    1 września 2016 19:26:22 CEST
    Ja przede wszystkim zadbałbym o jak najlepsza zaprawę cementową o świetnych właściwościach wodoszczelnych, aby później problemy z pękaniem nie powracały. Świetnie radzi sobie WB Fast Floor stosujemy go coraz częściej na balkonach u klientów i tak pozostanie, bo później takie problemy już nie powracają.
    • 243 wpisy
    28 maja 2017 21:22:51 CEST
    no ja rówineż musze nad tym pomyslec bo w planie mamy duży balkon od strony południowej
    • 243 wpisy
    28 maja 2017 21:22:52 CEST
    no ja rówineż musze nad tym pomyslec bo w planie mamy duży balkon od strony południowej
    • 584 wpisy
    28 maja 2017 21:42:00 CEST
    No nie można zapominac o hydroizolacji, jeżeli chcesz miec dobrze wyglądający balkon gdzie nie będzie występowala karbonizacja betonu to moesz wybrac hydroizolację Dwuskladnikową WaterBlock zatrzymuje rownież korozje, idealnie przylega do powierzchni i jest jedną z najbardziej elastycznych izolacji tego typu na rynku.
    • 541 wpisy
    30 września 2017 12:30:01 CEST
    Hydroizolacja + trwałe pokrycie jak płyty Presstone o odpowiedniej grubości i zabezpieczeniom Nano da na pewno trwały i piekny efekt :)
    • 584 wpisy
    1 lipca 2018 14:48:05 CEST
    Jeżeli wykorzystaliście na balkonie płytki betonowe bądź kostki to warto również zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie powłoką Nano, czy przed zabrudzeniami Reduktor.
    • 243 wpisy
    16 lipca 2018 02:30:23 CEST
    No jeżeli chodzi o wybór materiałów do wykonania balkonu to polecam zajrzec do oferty producenta Pozbruk gdzie znajdziesz nie tylko szeroki wybor kostek dekrokacyjnych ale również płyt tarasowych.

Szybka Odpowiedź