Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

jakie okna do poddaszy

• 6 wpisy
    29 czerwca 2011 12:59:00 CEST

co tzreba brac pod uwage przy wyborze okien

• 32 wpisy
    30 czerwca 2011 17:20:37 CEST
    Wiem, że Fakro jest chwalone

Z resztą jeszcze nie tak dawno temu mieli sporo spotów w TV, więc musieli mieć kasę. A tą pewnie mieli z dobrej sprzedaży.

Może jeszcze Oknopol
    mają dobre.

Tak naprawdę to kwestia ceny.
    • 23 wpisy
    2 grudnia 2011 16:58:46 CET

Okna połaciowe są narażone na działanie czynników atmosferycznych w większym stopniu niż okna tradycyjne, warto więc wybrać ta naprawdę dobre. Ja mam okna firmy Fakro i bez wahania mogę je polecić. Sprawują się bardzo dobrze. Otwierają się w sposób uchylny i obrotowy co jest badzo wygodne. No i Fakro to polski producent ;)

• 20 wpisy
    5 grudnia 2011 11:30:58 CET
    Jeśli chodzi o okna do poddaszy to raczej nie ma co na nich oszczędzać. Tak jak napisał kolega wyżej , są one bardziej narażone na czynniki atmosferyczne więc powinny być solidnie wykonane i dobrze umieszczone. Jako iż trzeba wspierać Polską gospodarkę również mogę polecić okna firmy Fakro.
    - Hurtownia Hydrauliczna Pozdrawia Serdecznie!

• 1 wpisy
    6 grudnia 2011 16:18:11 CET
    Witam.
    Ja również popieram wspieranie polskiej gospodarki dlatego polecam okna firmy Okpol, a w szczególności okno Perfect Plus. Generalnie okna klapowe w codziennej eksploatacji są praktyczniejsze niż okna obrotowe, dlatego też mój wybór padł na ten właśnie model.
    Pozdrawiam
    • 23 wpisy
    31 marca 2012 17:13:44 CEST
    Nie wiem jak wygląda sprawa okien połaciowych jeżeli chodzi o innych producentów. Fakro sprawdziłem i wiem że za marką idzie jakość.

Szybka Odpowiedź