Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Bateria kuchenna - jakie propozycje?

• 5 wpisy
    27 lipca 2011 17:36:13 CEST

Chcemy kupić do naszej kuchni nowoczesną baterię kuchenną. Mamy na ten cel przygotowany całkiem przyzwoity budżet.

Bardzo nam się podoba ta:

Jak wam się podoba?

• 17 wpisy
    14 sierpnia 2011 23:36:20 CEST
    Franke Joruri dostępna w 48 sklepach. Cena od 500zł-1600zl
    • 2 wpisy
    27 stycznia 2012 15:05:22 CET

A słyszeliście o bateriach Oras? To fińska firma, lider rozwiazań proekologicznych. Mają wiele innowacyjnych rozwiązań nastawionych na oszczędzanie wody i energii: termostaty, Eko-przycisk, fotokomórki, ecoled (Oras Eterna)

• 38 wpisy
    27 marca 2012 21:42:47 CEST
    nowoczesna i moim zdaniem bardzo efektowna
    • 51 wpisy
    29 maja 2012 01:27:59 CEST
    to bardzo solidna firma ale można wybrać również coś z krajowej produkcji-np.:Armatura Kraków. Istnieją na rynku już kilkadziesiąt lat i mają bardzo dobre wyroby. Jeśli chodzi o kształt, to proponuje wysoką wylewkę typu "C":,?c=1
    • 86 wpisy
    21 sierpnia 2012 12:19:36 CEST
    Wszystko jest kwestią gustu oraz budżetu jaki posiadamy na ten cel. Wiadomo,że im więcej tym większy,szerszy wybór baterii kuchennych. Poszukiwania warto zacząć w sklepach internetowych,tam będzie też taniej.
    • 16 wpisy
    27 września 2012 22:23:18 CEST

Co do baterii kuchennych tez miałam spory dylemat. Wiele mi się podobało, ale byłam niezdecydowana do końca, także wiem co czujesz :) jest tego tak wiele, że w końcu nie wiadomo co wybrać. W końcu zdecydowałam się na taką. W mojej kuchni wygląda bardzo ładnie.

• 28 wpisy
    4 października 2012 14:51:29 CEST

Majka- bardzo fajna bateria, ale osobiście wole jeszcze trochę bardziej klasyczną formę z kurkami:

Bateria kuchenna

• 16 wpisy
    10 października 2012 16:44:40 CEST

To juz kwestia wyboru. Są bardzo do siebie podobne, ale Twoja propozycją też mi się podoba. W ogóle baterie tego typu zrobiły na mnie wrażenie od początku pojawienia się ich w sklepach. Chodzi tu szczególnie o to, że są praktyczne - bez problemu można napełnić wodą nawet wysokie naczynie, dla mnie akurat to jest bardzo ważne.

• 20 wpisy
    12 października 2012 13:53:24 CEST
    Dla mnie liczy się przede wszystkim to,aby bateria była praktyczna wiec odpadają wszelkiego rodzaju udziwnienia,praktyka nie wyklucza oryginalności,ale tylko do pewnego stopnia.
    • 16 wpisy
    15 października 2012 16:20:32 CEST

Tak i właśnie dlatego, takie baterie jak przedstawione wyżej się sprawdzają. Pozostają do wyboru jedynie kwestie czy wybierzemy klasyczny kurek, czy może zdecydujemy się na coś bardziej nowoczesnego. Jak dla mnie obie propozycje są fajne, aczkolwiek sama wybrałam wersję bardziej nowoczesną. Tego typu baterie polecam jak najbardziej bo pod względem praktyczności są bezkonkurencyjne.

• 18 wpisy
    18 października 2012 14:45:29 CEST

Skoro remont i nowe wnetrze to zaszalej i kup nowoczesną :D Jest teraz tak że na pewno znajdziesz cos dla siebie :)

• 50 wpisy
    25 października 2012 14:29:13 CEST
    A może takie coś? , Można wyciągnąć wylewkę więc i nie zachlapie się przy okazji całej kuchni.
    • 16 wpisy
    25 października 2012 16:32:14 CEST

Również jestem takiego zdania, że jednak lepiej stawiać na nowoczesność. Za niedługo pewnie wszystkie baterie będą wyglądały tak jak ta pokazana wyżej :) Choć nie ukrywam, że Twoja propozycja również mi się sposobała. Dużo zależy też w jakim sylu mamy urządzoną kuchnię i która będzie bardziej pasowała.

• 7 wpisy
    21 lutego 2013 18:42:59 CET

Powoli do polskich łazienek i kuchni wkraczają baterie bezdotykowe znane dotąd ze stacji benzynowych, kin i restauracji Mc Donalds :D Wg. mnie to zbyteczny bajer, wklejam przykładową od firmy Oras:

bateria bezdotykowa

• 42 wpisy
    24 lutego 2013 14:58:05 CET
    Może i w zastosowaniu w miejscach publicznych jak chociażby wspomniany McDonalds czy toalet w galeriach handlowych są bardzo praktyczne,jedna z doświadczenia mogę powiedzieć,ze do zwykłej domowej łazienki nie bardzo się sprawdzą.
    • 2 wpisy
    24 lutego 2013 23:02:39 CET

Mi się podobają Baterie kuchenne które mozna obsłużyć jedną ręką i nie popatrzyć się przytym. W oko wpadła mi ta

alt

• 19 wpisy
    8 kwietnia 2013 16:00:23 CEST
    polecam albo takie z wylewką, którą można wyjmować ( chyba wyżej ktoś wkleił ) albo takie bezdotykowe - wtedy mając np ręce ubrudzone mąką nie dotykamy i nie brudzimy wkoło siebie wszystkiego.
    • 56 wpisy
    16 kwietnia 2013 20:07:45 CEST
    Bezdotykowe jeszcze w porządku,ale te drugie do kuchni,czyli wyjmowane już nie,ponieważ na dłuższą metę są one bardzo uciążliwe i mało praktyczne.
  • 19 maja 2013 21:22:22 CEST

Mnie się podoba ten model firmy Roca. Gdy testowałem ją w sklepie to widziałem, że te kurko obracają się tylko o ~180 stopni, co uważam za wygodniejsze rozwiązanie niż gdyby była możliwość robienia kilku obróceń.

• 4 wpisy
    1 czerwca 2013 00:40:34 CEST

Ja polecam baterię firmy Dornbracht .Bateria dwuotworowa z pojedynczymi rozetami
    Producent: Dornbracht
    Model: Lot
    Kolor: Chrom
    * Zasięg 235 mm
    * Wylewka ruchoma
    * Wysokość baterii 345 mm
    * Wysokość do perlatora 319 mm
    * Perlator M 24 x 1 - gwint zewnętrzny
    * Głowica z płytkami ceramicznymi
    * 2 wężyki M 10 x 1 x 420 mm
    * 1 wężyk M 10 x 1/2" x 420 mm
    * Pojedyncze rozety 55 x 55 mm

Elementy obsługi do dowolnego ustawienia

• 10 czerwca 2013 16:54:26 CEST

A mnie się podoba taka. Z kurkami to nie tylko klasycznie, ale też i wygodnie moim zdaniem. Model Roca Loft.

• 29 wpisy
    11 czerwca 2013 13:32:14 CEST

Zobaczcie to - Myślę, że powinna się wam podobać. Przede wszystkim jest nowoczesna i stylowa, ale to wy decydujecie o tym, jaka będzie odpowiednia dla was samych.

• 16 wpisy
    11 czerwca 2013 14:36:13 CEST
    Najbardziej podoba mi się ta, którą wrzucił "kmicic". Jest designerska, super ma te zaworki, trochę takie jakby wzorowane na dawnych czasach, czy mi się wydaje?
    • 48 wpisy
    20 czerwca 2013 15:25:42 CEST

Kurki sa znacznie bardziej trwałe i prezycyjne niż w przypadku rozwiązań kulkowych, ktore juz coraz cześciej sa wypierane. Z tańszych modeli jeszcze ten jest ok: alt

Szybka Odpowiedź