Forum Budowlane » Farby, kleje, tapety, lakiery

Dobre kleje i uszczelniacze

• 5 sierpnia 2011 17:33:20 CEST

Witam, poszukuję jakiś porządnych klejów i uszczelniaczy w hurtowych ilościach czy możecie polecić jakąś dobrą markę produkt żebym nie kupował w ciemno licząc ze eksperci od marketingu nie przesadzili w opisie wyrobu?

• 7 wpisy
    25 sierpnia 2011 15:44:07 CEST

Według mnie efektywne są kleje i uszczelniacze firmy Loxeal, wiele firm wykorzystuję je w przemyśle wiec złe być nie mogą. Tutaj masz stronę polskiego dystrybutora

• 14 wpisy
    23 września 2011 17:38:39 CEST

Pytanie jakich klejów i uszczelniaczy, do czego? polecam portal o chemii dla budownictwa. Jest kilka przeglądów i porównywarka.

• 1 wpisy
    17 kwietnia 2012 13:13:47 CEST

Kleje Ergo, podstawowe rodzaje znajdziesz tutaj:

• 24 kwietnia 2012 13:03:31 CEST

Mam dobre doświadczenie z klejami Beston. Można je dostać w hurtowniach (nie widziałem nigdy w żadnym markecie). Uratował mnie raz klej montazowy tej marki bo nie rozpuszcza dekorów ze styropianu :P

• 26 wpisy
    13 listopada 2016 12:07:46 CET
    Mam bardzo dobre doświadczenia z klejami Mungo, solidny szwajcarski producent. Z dostępnością w Polsce jest średnio, na muntech24 mają na pewno. Warto poszukać, bo podobno w Szwajcarii fachowcy najchętniej właśnie po tę markę sięgają. Asortyment mają szeroki, są typowe kleje do łączenia różnych materiałów, ale także uszczelniacze wszelkiego typu.

Szybka Odpowiedź