Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Metamorfozy wnętrz - program tv - zgłoś się!

• 31 stycznia 2012 11:58:27 CET

Chcesz przeprowadzić metamorfozę pokoju, łazienki, a może sypialni? Nie masz pomysłów ani budżetu, żeby to zrobić? Zgłoś się do nas! TVN szuka par do udziału w nowym programie o metamorfozach wnętrz.

Nieważne, czy mieszkasz w bloku, domku jednorodzinnym, czy kamienicy.
    Nieważne, czy dzielisz mieszkanie z żoną, chłopakiem, mamą czy bratem – ważne, że mieszkacie razem. Wyślij zgłoszenie na adres: dom@

Zgłoszenie powinno zawierać:
    - opis osoby zgłaszającej się (wiek, zawód, miasto, numer telefonu, kilka zdań o sobie) oraz informację z kim mieszka

- zdjęcia lub nagranie video (może być nagrane telefonem komórkowym) pomieszczenia przeznaczonego do metamorfozy oraz opis, dlaczego chcesz je zmienić

- klika zdań o tym, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać - przekonaj nas

Pisz szybko! Nie będziemy długo czekać!

Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
    • 10 wpisy
    2 lutego 2012 13:55:11 CET
    Jak wielkie są to metamorfozy? Czy bez mojej zgody zedrzecie moją ulubioną podłogę z przedpokoju i rozwalicie nową szafę? ;) Czy dopasujecie metamorfozę do pewnych rzeczy, których się nie chce za nic pozbyć?
    • 136 wpisy
    6 lutego 2012 17:15:51 CET
    Czyżby szykował się nam kolejny program o wnętrzach, tym razem na najpopularniejszym kanale komercyjnym :-> ???
    • 1 wpisy
    7 lutego 2012 16:58:03 CET

Całkiem fajny pomysł :) Ja mam łazienkę i kuchnię gotową do metamorfozy :D mogą być 2 pomieszczenia - nie są duże ;)

• 10 wpisy
    9 lutego 2012 14:01:48 CET

Ooo a ja ciągle nie dostałam odpowiedzi nt. metamorfozy wnętrz.... :(

• 1 wpisy
    7 maja 2012 23:27:09 CEST

czy to jeszcze aktualne? można sie zgłosić?

Szybka Odpowiedź