Forum Budowlane » Finanse i formalności

Formalnosci budowlane

• 1 wpisy
    8 lutego 2012 02:32:20 CET

Witam, mam pytanie: czy na dzialce budowlanej o powierzchni 1 hektara, na ktorej obecnie jest zasiane zboze,mozna wydzielic jedna dzialke 10 arowa pod budowe domu?Jesli tak,to czy krokiem numer jeden jest zalatwienie zaswiadczenia z gminy o podzial dzialki?

• 8 lutego 2012 13:00:41 CET
    Trzeba wystąpić o warunki a potem wyłacza się z produkcji daną powierzchnie,bez problemów pod warunkiem że niska klasa gruntu tz od 4-6 i nic nie trzeba dzielić.
  • 8 lutego 2012 22:04:34 CET

jezeli jest to dzialka budowlana jak napisalas , i nie chcesz jej dzielic to poprostu postepujesz tak jak wszyscy ---do urzedu wniosek o plan zagospodarowania itd ....

• 3 wpisy
    6 marca 2013 23:12:50 CET
    Szukałem dobrego dewelopera i za pośrednictwem tej strony: %C5%BCe/677 -znalazłem:) naprawdę gorąco polecam tę firmę, zwłaszcza ludziom z Płocka i okolic. jestem zadowolony z jej usług. Pozdrawiam- Witek.
    • 3 wpisy
    13 grudnia 2013 22:42:02 CET

Warto wiedzieć, że istnieje cała masa ważnych spraw, w których można popełnić kardynalny błąd.  Po pierwsze: źle wybrany projekt domu. Po drugie źle wybrana technologia stawiania domu. Jest jeszcze po trzecie i aż po dwudzieste drugie i wszystkie ważne i wszystkie aspekty zawarte w artykule: #axzz2mxmGwJvi Artykuł nie za długi a naprawdę obowiązkowy do przeczytania, pomógł mi bardzo.

• 541 wpisy
    17 października 2016 06:17:59 CEST
    Ale samemu wcale nie trzeba tego robić, jednak oczywiście warto wspierać się jakimś artykułem.

Szybka Odpowiedź