Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Moja nowoczesna kuchnia

• 13 wpisy
    17 września 2012 10:33:08 CEST
    Jeżeli mówimy o nowoczesnej kuchni to nie wyobrażam jej sobie bez prawdziwego drewna na podłodze. Osobiście położyłbym twarde drewno w rudawym odzieniu, np. Montmartre z katalogu Barlinka "Places Parquet".
    • 13 wpisy
    17 września 2012 10:33:09 CEST
    Jeżeli mówimy o nowoczesnej kuchni to nie wyobrażam jej sobie bez prawdziwego drewna na podłodze. Osobiście położyłbym twarde drewno w rudawym odzieniu, np. Montmartre z katalogu Barlinka "Places Parquet".
  • 11 października 2012 15:43:51 CEST

Co do sprzętów kuchennych mogę polecić lodówkę Beko :

Taka z podwójnymi drzwiami, mam ją i sprawuje się świetnie. Fakt jest droga ale naprawdę watro :)

• 20 wpisy
    12 października 2012 13:58:44 CEST
    Ja oprócz lodówek Beko,polecam także ich pralki. Są dobrej jakosci,a cena przystępna. Trzeba przyznac,że ta firma ostatnio znacznie zyskała na jakości i renomie.
    • 18 wpisy
    24 października 2012 13:22:45 CEST

Skoro nowoczesna to jak dla mnie musi mieć lodówkę side by side !! Z kostkarką najlepiej w czarnym kolorze.. Cudo :

• 38 wpisy
    14 listopada 2012 19:01:12 CET

Wybór nowoczesnych sprzętów do kuchni jest ogromny!

Nowoczesna kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, z dobrze rozplanowanym układem, ilością szafek, oświetleniem i wentylacją.

Co do wystroju to wszystkie 'ultranowowczesne' materiały - kompozyty, stal, szkło, mdf lakierowany na wysoki połysk warto przełamać klasycznym naturalnym drewnem - to sprawi, kuchnia będzie ciepła i przyjazna, a także przez dłuuuugie lata nie wyjdzie z mody.

• 18 wpisy
    15 listopada 2012 15:15:11 CET

Zgadzam się z poprzednikiem. Oferta w tej chwili jest przeogromna, a ceny za ten sam produkt w jednym sklepie zupełnie inne niż w drugim. Warto to posprawdzać i wybrać najkorzystniejszą ofertę (np. ). Co się tyczy nowoczesnej kuchni, polecałbym kontakt z projektantem, który najlepiej doradzi, zaprojektuje i później zleci montażyście wykonanie naszej wymarzonej, nowoczesnej kuchni.

• 35 wpisy
    7 grudnia 2012 15:56:05 CET
    Dla mnie lepiej byłoby wykazać się własna kreatywnością,no ale jak wiadomo nie każdy ma na tyle inwencji. Poza tym zacznij poszukiwania do przeglądania opinii na forum.
    • 2 wpisy
    7 grudnia 2012 22:51:12 CET
    A da się taką postulowaną nowoczesność połączyć z niską ceną? ;) Np. w przypadku okapów. Bo my się rozglądamy za jakimś po niedawnym remoncie kuchni i przydałoby się coś, co nie straszyłoby archaicznym wyglądem ani nas, ani gości.
  • R D
    • 39 wpisy
    8 grudnia 2012 11:38:01 CET
    Chętnie też poznam waszą opinię na ten temat. Bo w małym agd można.
    • 36 wpisy
    13 grudnia 2012 13:12:48 CET

Prawdopodobnie już to kiedyś pisałam, ale - polecam Kraszewską, można spojrzeć na aranżacje, tu jest też wywiad, jej wnętrza są w stylu skandynawskim, minimalistyyczne, ale ciepłe i przytulne jednocześnie alt

alt

• 38 wpisy
    14 stycznia 2013 14:24:01 CET

Aranżacje proacowni projektowej pani Kraszewskiej są rzeczywiście godne uwagi. Bardzo podoba mi się taki styl, nowoczesny, stonowany, elegancki, jasne wnętrza z pieknymi drewnianymi podłogami. Styl ponadczasowy, nic co mogłoby wyjść z mody za kilka lat.

• 31 wpisy
    23 stycznia 2013 15:45:29 CET
    Ja polecam meble kuchenne Kelman ,. Nowoczesność łączy się z tradycją. Oprócz tego można zapoznać się z interesującymi aranżacjami.
    • 10 wpisy
    11 lutego 2013 18:45:36 CET
    Kuchnia marzeń, piękne kolory :) Chyba każda kobieta ma wymarzoną kuchnię dla siebie :P
  • 12 lutego 2013 10:05:55 CET
    Ewelinka, ja bym się źle czuła w takiej kuchni i pewnie ciągle miałabym ochotę na jagody ;P
    • 54 wpisy
    12 lutego 2013 13:41:06 CET
    Każdy z nas posiada swoją wymarzoną kuchnię,jednak rzadko kiedy udaje się to przełożyć w praktyce:) Ja polecam kontrast na ścianach,wtedy taka kuchnia nabiera nowego stylu.
    • 31 wpisy
    12 lutego 2013 14:25:08 CET

Mnie bardzo podoba się taka kuchnia. Jest jasna i nowoczesna :)

• 32 wpisy
    14 lutego 2013 15:20:59 CET
    Ostatnia aranżacja pokazana na zdjęciu prezentuje się świetnie. Mamy tutaj nowoczesne meble kuchenne oraz podłogę w kontrastujący kolorze,co sprawia że całość jest w odpowiedniej tonacji.
    • 31 wpisy
    14 lutego 2013 15:28:15 CET

Taką kuchnię proponuję firma Kelman. Ja marzę już od dawna o czymś takim.

• 12 wpisy
    15 lutego 2013 14:03:54 CET

Mnie bardzo podoba się taka kuchnia. Jest jasna i nowoczesna :)

Dla mnie stół nie poręczny i za mały......

• 31 wpisy
    18 lutego 2013 12:23:42 CET

Dla mnie taki stoli jest lepszym rozwiązaniem. Kuchnia powinna być przestronna, szczególnie jeżeli nie ma w niej miejsca na większy stół :)

• 9 wpisy
    26 lutego 2013 15:19:27 CET

Dla mnie taki stoli jest lepszym rozwiązaniem. Kuchnia powinna być przestronna, szczególnie jeżeli nie ma w niej miejsca na większy stół :)

Zgadzam się z tym zdaniem. Ja mam niewielką kuchnię i chciałabym, żeby meble optycznie jej jeszcze bardziej nie zmniejszały.

• 31 wpisy
    27 lutego 2013 16:13:19 CET
    To meble firmy Kelman. Są trwałe i przy tym mają bardzo atrakcyjną cenę.
    • 4 wpisy
    28 lutego 2013 22:55:25 CET
    My mamy kuchnię z wyspą - nie dość, ze b. ładnie to wygląda, to jeszcze jest funkcjonalne. A meble ciemnobrązowe, prawie czarne + chromowane dodatki.
    • 9 wpisy
    4 marca 2013 13:22:53 CET

Zdecydowanie sklep Kelman ma wysokiej jakości meble w bardzo atrakcyjnej cenie. Często też patrząc na ich stronę na Facebooku lub Pinterest mogę czerpać inspiracje :)

Szybka Odpowiedź