Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Półki na książki

• 4 wpisy
    22 maja 2015 10:57:39 CEST
    Ja za to bardzo lubię widok książek, ogromne biblioteki w domach.. Coś pięknego. Kojarzy mi się to z domem babci. Albo też antresole na których stoją ogromne regały i fotel, najlepiej bujany :P Już nie wspomnę o pięknym zapachu książek.. :) Nie wiem jaki masz wystrój domu, więc nie zaproponuje Ci konkretnego regału, natomiast tutaj możesz sobie pooglądać, widzę, że są tutaj różne propozycje. Pozdrawiam
    • 540 wpisy
    14 grudnia 2015 07:39:04 CET
    Dobra biblioteczka powinna znaleźć się w każdym domu, aczkolwiek wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, żeby dobrać odpowiednią i najlepiej wykonać na wymiar :)
    • 5 wpisy
    27 grudnia 2015 20:38:41 CET
    W IKEI jest sporo fajnych szafek do skręcenia, które w razie remontu,przeprowadzki, itp. można po prostu złożyć.
    • 6 wpisy
    7 marca 2016 19:58:41 CET

Do salonu urządzonego w stylu skandynawskim, wpasuje się, dostępny w naszym e-sklepie, regał z kolekcji Delta, z pojemną szufladą i 5 wysokimi półkami, które pomieszczą spory księgozbiór. Odznacza się on awangardowym wzornictwem, przejawiającym się w unikalnej, pochyłej konstrukcji, dzięki której zbiór literatury zostanie efektownie zaprezentowany.

• 540 wpisy
    26 kwietnia 2016 07:10:27 CEST
    Szafka na książki świetna, bardzo nowoczesna

Szybka Odpowiedź