Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Pilnie potrzebna rada w kwestii okien

• 4 września 2008 16:06:30 CEST
    Mój znajomy, który porusza się przy pomocy wózka. dostał wreszcie upragnione mieszkanie. Kosztowało sporo pieniędzy, ale w jego wypadku wymagania były niestandardowe. Mieszkanie jest duże, przestronne, na parterze, budynek ma podjazd itp. Jednym słowem, pomyślano o wszystkim, jednak nie ma róży bez kolców. Te kolce dotyczą okien. Ogłnie nie mozna im niczego zarzucić. ŁAdne, nowe itp., ale kiedy chłopak chciał jedno uchylić, to mocno musiał wyciągać z wózka ręce do klamki. Nie ukrywam, że jest to ogromna przeszkoda, tym bardziej, że znajomy będzie mieszkał sam. I co, ma prosić sąsiada o uchylenie okna? Wolałby się chyba udusić Czy ktoś słyszał o możliwości przemontowania takiej klamki okiennej? I kto się tym zajmuje?
  • 12 września 2008 13:24:27 CEST
    Spróbuj się zorientować czy w Avante nie zrobią czegoś takiego. Jest to firma, która daje świetną jakość swoich usług i długoletnią gwarancje! Nie wiem, być może będzie trzeba wymienić okna...
  • 12 września 2008 16:24:50 CEST
    kurcze to rzeczywiście problem dla niego, ciężko coś takiego znaleść bo nawet nie wiem jak to wpisać w wyszukiwarkę, jak wpisuje "okno dla niepełnosprawnego" to wyskakują mi jakieś wernisaże i jakieś niekonkretne strony.
    sprawdziłem też tą firmę co tatar proponuje i znalazłem u nich na stronie coś takiego: http:// niestety jak zwykle nie ma cennika więc nie wiadomo ile takie okno jest droższe nod zwykłego
  • 12 września 2008 16:46:33 CEST
    W imieniu znajomego, dziękuję za pomoc Rumak, właśnie o tego typu okno chodziło. Nie znam jeszcze ceny. Spisałam ze strony Avante nr telefonu i dałam go koledze. Zadzwoni w przyszłym tygodniu, a jutro przydzie do mnie obejrzeć na razie okno w necie (jego komp już spoczywa w kartonie). Tak na marginesie, Avante to chyba jedyna w Polsce firma okienna, która pomyślała o ludziach na wózkach. Niby nic wielkiego - wysokość klamki, a jednak może być problemem
  • 13 września 2008 22:47:50 CEST
    srebrna daj znać jak się znajomemu uda załatwić tą sprawę! Mam nadzieje, że będzie zadowolony! Pozdrawiam
  • 20 września 2008 22:58:07 CEST
    Sluchajcie, ten mój znajomy nie mógł lepiej trafić z tymi oknami. zadzwonił do Avante, najpierw udzielili mu wszelkich informacji telefonicznie, a później przyslali fachowca, który objaśniał szczegóły, wyliczał koszty, zrobil pomiary itp. Ogólnie super obsługa A najważniejsze jest to, że Avante wspólpracuje z firmami montażowymi i od razu kumpel dostał namiary na taką firmę
  • 24 maja 2010 13:45:47 CEST
    To bardzo dobrze,że udało się wybrac najbardziej odpowiednie okna dl Twojego znajomego. A z ciekawości zapytam: ile kosztowały??

Szybka Odpowiedź