Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

• 7 listopada 2008 13:09:08 CET
    Witam serdecznie,

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Firmy PREF-BUD z Mysłowic, autoryzowanego wykonawcy i przedstawiciela Firm Legalett i Praefa.

PŁYTOWY FUNDAMENT GRZEWCZY LEGALETT
  • 25 stycznia 2009 21:23:48 CET
    Na południu Polski, dokładnie w województwie Śląskim od kilku lat działa także firma ABAKON Wybudowali już kilkadziesiąt domów.
    Obecnie propagują program "Budowa domu w cenie mieszkania"
    Wszystkiego możecie się dowiedzie odwiedzając ich stronę
    Znam kilku ich klientów. Byli bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą!!!
  • 23 marca 2009 22:02:13 CET
    W temacie Pref-Budu z Mysłowic. To ja bym był ostrożny
    Niezbyt dobre opinie o nich słyszałem.

Jakbym miał budować z Praefy (a oni są przedstawicielem Praefy) to lepiej sobie zamówić budowę bezpośrednio w Praefie.

Przynajmniej dom będzie stawiać duża firma a nie jakaiś tam firma kogucik.
    I brygada będzie od producenta ścian.
    W razie czego można łatwiej dojść do ładu przy reklamacjach.
    A tak to jedni będą zwalać na montażytów a montażyści na producenta... i w koło macieju.

A w temacie Keramzytu to nazywanie tego ceramiką to tak jak nazywanie motoroweru motocyklem. To głównie beton i trochę granulatu ceramicznego. Coś jak wielka płyta.

Czołem
  • 16 marca 2010 03:43:41 CET

A w temacie Keramzytu to nazywanie tego ceramiką to tak jak nazywanie motoroweru motocyklem. To głównie beton i trochę granulatu ceramicznego. Coś jak wielka płyta.

Czołem

Jak sie cos pisze to wypadaloby miec chocby blade pojecie o temacie. "Głównie beton i trochę granulatu ceramicznego" w praktyce oznacza: 75% keramzytu, 15% piasku i 10% cementu! Moje "gratulacje" dla Kiszczaka za wiedze. Cóż, jaki nick taki i poziom wypowiedzi.

Bardzo dużo ma tematy związane ze ścianami z keramzytu można znaleźć na stronie firmy Abakon, www. . Zbudowali już kilkadziesiąt domków na południu Polski.
  • 2 czerwca 2010 18:03:21 CEST
    drogie wznoszenie scian ktorych nie mozna pozniej przerobic, tylko pozostac przy obranym juz projekcie.
    Niezbyt to optymistyczna wizja.
  • 8 czerwca 2010 21:41:24 CEST
    Co do samego systemu, podobno jest okrutnie drogi. Niby wszystko jest tanie, a wychodzi drogo...
  • 9 czerwca 2010 16:07:30 CEST
    i umarl w butach jak chcesz cos przerobic bo robia konstrukcje pod dany projekt
  • 24 czerwca 2010 20:45:08 CEST
    A już pomijając fakt bezczelnej reklamy, to o firmie ABAKON nie krążą zbyt przychylne opinie...
  • 29 czerwca 2010 16:33:20 CEST
    a to nie wiem nie doczytalem sie az tak dokladnie
  • 11 lipca 2010 21:35:17 CEST
    O ile dobrze mi sie wydaje, to sama Praefa mówi o nich nieprzychylnie, ale w tym momencie nie jestem pewny.
  • 12 lipca 2010 15:33:55 CEST
    o tak tak tu sie zgadza ci to sami daj taka super reklame wlasnym prod. ze nic tylko wierzyc im na slowo...
    • 488 wpisy
    3 kwietnia 2011 17:27:35 CEST
    Od 31 marca 2011 r. jako pierwszy w Polsce, uruchomiłem wykłady szkoleniowe z fizyki budowli przez internet. Teraz każdy może za niewielką opłatą podnieść swoją wiedzę techniczną, uzyskać cenne informacje techniczne i praktyczne, opisy problemów i ich rozwiązań, podpowiedzi i przestrogi - co pozwoli wszystkim podnieść jakość projektowania, nadzoru oraz wykonawstwa - także budowania we własnym zakresie.
    Teraz każdy może wybrać sobie dogodny czas, siąść przed komputerem i nie wychodząc z domu czy pracowni, w ciągu kilku godzin poznać tajniki fizyki budowli oraz najważniejsze zagadnienia potrzebne przy projektowaniu i budowie - wszystko w sposób przystępny i prosty.
    Podział na różne tematy, pozwoli każdemu wybrać to, czego potrzebuje dziś i czego będzie potrzebować jutro. Po wykładzie w ciągu 7 dni, każdy Uczestnik może przesłać pytania uzupełniające i otrzyma odpowiedzi nieodpłatnie. Co najważniejsze: wszystkie pytania i odpowiedzi będą dostępne przez 30 dni po każdym wykładzie w dziale „o co pytali inni?”, co pozwoli wszystkim w jednakowym stopniu poznawać to samo. Jako bonus, Uczestnik ma w ciągu 30 dni także bezpłatny dostęp do działu „błędy i usterki”.
    więcej na: http://
    • 488 wpisy
    23 kwietnia 2011 23:33:52 CEST
    Komuś zależy na odcięciu poszukujących pomocy od rzetelnej wiedzy, i zamienił podany wcześniej adres na fałszywy! Podaję więc ponownie:
    http://
  • 10 lutego 2012 15:57:41 CET
    Jeśli chodzi o firmę Abakon to zdecydowanie kontakt jak najbardziej poprawny i wtedy dla nich nie ma żadnego problemu a po wpłaceniu pieniążków /opłata rezerwacyjna/ nie można niczego się doprosić.Jeżeli ktoś chce więcej informacji na temat tej firmy to proszę o kontakt l tam mogę udzielić rad jak z tą firmą postępować.Ale moja rada to wybudować sobie dom metodą tradycyjną.
  • 11 lutego 2012 12:31:00 CET
    Poszukujemy inwestorów którzy zrezygnowali z budowy domu z firma Abakon i nie zwrócono im opłaty rezerwacyjnej.
    • 1 wpisy
    26 kwietnia 2016 11:42:42 CEST
    GoscForum napisał/a:
    Jeśli chodzi o firmę Abakon to zdecydowanie kontakt jak najbardziej poprawny i wtedy dla nich nie ma żadnego problemu a po wpłaceniu pieniążków /opłata rezerwacyjna/ nie można niczego się doprosić.Jeżeli ktoś chce więcej informacji na temat tej firmy to proszę o kontakt l tam mogę udzielić rad jak z tą firmą postępować.Ale moja rada to wybudować sobie dom metodą tradycyjną.

Napisz mi proszę jak z nimi postepować na aniazas07@ wp .pl

Ten wpis został zmieniony przez aniazas w 26 kwietnia 2016 11:44:03 CEST"
    • 1089 wpisy
    31 marca 2017 16:58:58 CEST
    Najlepiej abyście to zrobili grupowo wtedy jednak macie szansę by powalczyć.

Szybka Odpowiedź