Forum Budowlane » Koszty budowy domu

• 25 wpisy
    26 sierpnia 2012 00:35:53 CEST

Witam! Myślę o montażu kominka np z Makrotermu. Wygląda to fajnie i podobno robi super atmosferę.Nie wiem tylko jaki miesięcznie wychodzi koszt takiego rozwiązania? Chodzi mi oczywiście o średni koszt za miesiące zimne:) Napiszcie proszę czy jest to opłacalne:)

• 31 wpisy
    6 października 2012 18:14:35 CEST
    Ciężko powiedziec,ponieważ nie znamy nawet powierzchni grzewczej Twojego domu,pokoju. Podaj wiecej szczegółów i wówczas postaram się pomóc.
    • 16 wpisy
    9 czerwca 2014 14:46:17 CEST
    Dzień dobry :) mam podobne pytanie. W sensie ciekawi mnie, czy ktoś z Was ma podgrzewacz solarny? Bo zastanawiam się, czy u siebie nie zamontować. Kilka informacji jest tutaj
    ale szukam jeszcze opinii użytkowników.

Proszę o pomoc
    • 71 wpisy
    31 lipca 2014 12:21:49 CEST
    Witaj na forum. Akurat aby móc stwierdzić to nieco bardziej precyzyjnie to musiałbyś podac zdecydowanie więcej szczegółów,jaki metraż domu?
    • 183 wpisy
    9 września 2014 15:53:37 CEST
    zgadza się. bez takich danych ani rusz - powiedzenie w sklepie, że chce się kupić garnitur bez podania rozmiaru nic nie da. czekamy na więćej informacji
    • 16 wpisy
    25 września 2014 13:51:47 CEST
    Potwierdzam,czekamy na opinię i szczegółowe informacje bez których nikt na forum nie będzie w stanie pomóc i mniej więcej odpowiedzieć z jakimi kosztami musisz się liczyć.
    • 83 wpisy
    28 listopada 2014 18:57:54 CET
    jak sie mozna o takie rzeczy pytac nic wiecej nie mowiac... nawet nie ma jak wtedy pomoc...
    • 9 wpisy
    8 stycznia 2015 11:39:34 CET
    to tak jakbym chciał wybudować dom i spytał o koszt nic więcej nie mówiąc:D
    • 3 wpisy
    24 czerwca 2015 16:43:33 CEST
    Jakieś dane odnośnie domu?
    • 802 wpisy
    27 października 2015 19:47:01 CET
    Hhahaha Z takich informacji to nic nie wynika. Jak jest to dla Ciebie ważna sprawa to przydałoby się abyś uzupełnił informacje :)
    • 286 wpisy
    5 grudnia 2015 14:02:34 CET
    Hahahh takie pytania sa najgorsze, bo nie wiadomo co z tym robić i tylko wyłącznie zaśmieca forum. Widać chyba, że nie jest zainteresowany jak jeszcze nie odpowiedział.
    • 286 wpisy
    5 września 2016 19:58:42 CEST
    Ile metrów, ile osób mieszka, czy nie ma mostkó cieplnych za dużo to wszystko wpływa.
    • 120 wpisy
    31 października 2016 17:22:24 CET
    Teraz chyba najlepiej opłaca się gaz, patrząc na to że jest to ogrzewanie bezobsługowe.
    • 31 wpisy
    12 stycznia 2017 09:54:41 CET
    Witam,

Pompy ciepła są jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań ogrzewania budynku z dostępnych na rynku. Wybór tego typu rozwiązania na etapie rozpoczęcia budowy pozwoli na dodatkowe oszczędności - nie będzie wymagana budowa kominów spalinowych oraz oddzielnego pomieszczenia kotłowni.
    Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem pompy ciepła, zachęcam do kontaktu z autoryzowanym instalatorem marki Junkers. Nasi specjaliści doradzą w doborze typu urządzenia i jego mocy oraz wykonają instalację. Na stronie internetowej znajduje się wyszukiwarka instalatorów, którzy pomogą z doborem odpowiedniego urządzenia oraz wykonają instalację. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 600 801.
    Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się wszystkie informacje odnośnie pomp ciepła z rodziny Supraeco:
    Pozdrawiam,
    29 stycznia 2017 19:36:15 CET
    No jeżeli jest przyłączony to jak najbardziej, gorzej jak trzeba dociągnąć samemu. Ale pompy ciepła to wydajność + bezobsługowość.
    • 17 wpisy
    2 lutego 2017 20:30:35 CET
    a jaki koszt jest takiej pompy ciepłą??
    • 295 wpisy
    28 lutego 2017 09:41:22 CET
    No z sondami to myślę jakies 35-40 tys zależy jakiej wielkości jest Pański dom ?
    • 31 wpisy
    1 marca 2017 11:12:13 CET
    Witam,

Marka Junkers posiada przejrzysty cennik, w którym umieszczone są ceny wszystkich pomp ciepła z rodziny Supraeco, jak również pozostałych produktów. Cennik dostępny jest na stronie W celu wyceny montażu pomp ciepła polecam skontaktować się z jednym z autoryzowanych instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie . Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod infolinią o numerze: 801 600 801.
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
    Pozdrawiam,

Szybka Odpowiedź