Forum Budowlane » Ogrzewanie domu i mieszkania

Grzejniki dekoracyjne

  • 61 wpisy
  4 maja 2017 12:49:37 CEST
  Mi też się bardzo podobają takie nowoczesne grzejniki. Teraz na wiosnę będę wymieniał w salonie grzejnik i zdecydowałem się na grzejniki Manhattan zaprojektowany przez Karolinę Rybarczyk - firmy Instal-Projekt.
  • 22 wpisy
  18 października 2017 12:37:33 CEST
  Grzejniki dekoracyjne mają to do siebie,ze stanowią o elemencie dekoracji, ozdoby i zapewniają przy tym odrobinę ciepła- polecam je w szczególności jeżeli preferujemy ogrzewanie podłogowe.
 • 8 listopada 2017 21:57:13 CET
  Piecco napisał/a:
  Grzejniki dekoracyjne mają to do siebie,ze stanowią o elemencie dekoracji, ozdoby i zapewniają przy tym odrobinę ciepła- polecam je w szczególności jeżeli preferujemy ogrzewanie podłogowe.

  Grzejniki są przede wszystkim po to by odpowiednio i efektywnie przekazywac energię, ale jak zauważyliście -  kwestia estetyki jest dzisiaj bardzo istotna. 

  Stalowe grzejniki płytowe oferowane przez firmę Viessmann zaspokajają najwyższe wymagania. Są przy tym idealnym uzupełnieniem dla nowoczesnego systemu grzewczego niezależnie od tego czy źródłem ciepła będzie np. kocioł kondensacyjny czy też pompa ciepła.

  Jakość grzejnika poznaje się po estetycznej i trwałej powłoce lakierniczej.

  Stalowe grzejniki płytowe ze swoim neutralnym wzornictwem dobrze prezentują się zarówno w biurach, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Szeroki asortyment i duża wydajność cieplna przy umiarkowanej cenie czynią je naprawdę uniwersalnym rozwiązaniem dla ogrzewania pomieszczeń we wszystkich typach budynków. Dzięki przemyślanej konstrukcji sprawdzają się tak w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji, a ich śnieżna biel RAL 9016 harmonizuje z każdym otoczeniem.

  Stalowe grzejniki płytowe są łatwe do utrzymania w czystości, co jest szczególnie ważne dla alergików.

   

  Mamy też w ofercie grzejniki łazienkowe!

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

 • 10 maja 2018 09:47:50 CEST
  Grzejniki dekoracyjne do domu to ciekawa propozycja, pod warunkiem że w parze z ładnym i efektownym wyglądem idzie także wysoka jakość i właściwości cieplne jakie może nam zapewnić. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na ten fakt.
  • 172 wpisy
  25 maja 2018 14:55:59 CEST

  Grzejniki dekoracyjne czasem przyjmują bardzo finezyjne i zaskakujące formy, ale nowoczesne tendencje w projektowaniu wnętrz zmierzają raczej w kierunku ukrywania elementów instalacji, a nie ich eksponowania. Dlatego coraz więcej osób stosuje np. ogrzewanie podłogowe, choćby w łazience, gdzie do tej pory tradycyjnie stosowane były grzejniki drabinkowe i dekoracyjne. W ten sposób grzejnik jest ukryty w podłodze i nie zajmuje miejsca, a pomieszczenie wygląda nowocześnie i przestronnie.

  • 136 wpisy
  3 kwietnia 2019 21:56:49 CEST

  Właśnie do oferty wprowadziliśmy grzejnik radiacyjny Divali, w formie poziomej lub pionowej. Zarządzamy jego pracą przy pomocy aplikacji mobilnej. Dzięki czujnikom (ruchu, światła, otwartych okien) – sam dostosowuje swoją pracę do zmieniających się warunków. Z kolei podświetlenie diodami LED tworzy w pokoju przytulny nastrój.

Szybka Odpowiedź