Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Minimalistyczne wnętrza

• 5 wpisy
    30 maja 2017 12:55:16 CEST
    Ja ostatnio skorzystałem z usług nickel-design z Poznania. Malutka łazienka ale każdy centymetr udało się wykorzystać, kremowe płytki na ścianie i ciemniejsze na podłodze. Wanna, umywalka, lustro, pralka, 2 szafki, kosz i kosz na pranie się nawet zmieścił! Warto skorzystać z usług profesjonalistów jeżeli twierdzimy "nie da rady tutaj wszystkiego zmieścić" :)
    • 112 wpisy
    2 października 2017 15:37:14 CEST

Odpowiednią barwą do minimalistycznego pokoju jest szary, jednak jedna ze ścian pomalowana może być w intensywnej barwie. Do takiego salonu odpowiednia będzie prosta szafka RTV i półki, w kolorze białym na wysoki połysk. Całość uzupełni szary, obracany fotel i grzejnik Galapagos, który wtopi się w otoczenie.

• 22 wpisy
    4 października 2017 14:31:36 CEST
    Pewnie, że się opłaca wynająć architekta wnętrz, samemu człowiek nigdy by nie wpadł na niektóre rozwiązania, a i czasu by mi było szkoda, na przeglądanie tych wszystkich magazynów i stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji. Dlatego lepiej zlecić porządnej firmie - np. Intellio Designers z Krakowa i mieć pewność, że wnętrze będzie piękne i funkcjonalne.
    • 34 wpisy
    24 listopada 2017 09:01:09 CET
    Tego typu wnętrza trzeba po prostu lubić, akurat ja gustuję w nowoczesnych aranżacjach z meblami tapicerowanymi.
    • 5 wpisy
    11 lutego 2018 15:36:09 CET

Minimalistyczne wnętrze funkcjonalnej, luksusowo urządzonej kawalerki w Węgierska Residence w Krakowie. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykonane przez Luxum.

Szybka Odpowiedź