Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

• 13 stycznia 2013 19:30:05 CET

- bardzo duży wybór w pełni funkcjonalnych, kompaktowych minikuchni. Wiele możliwości konfiguracji. Różne kolory i wyposażenie.

• 86 wpisy
    24 stycznia 2013 02:56:56 CET
    Świetny ten "kombajnik". W sam raz do kawalerki z otwartą kuchnią albo do ciemnej, maleńkiej, "gomułkowskiej" kuchni. Do tego przydałby się miniokap i punktowe oświetlenie.
  • 24 stycznia 2013 14:48:51 CET

nie ma żadnego problemu. Można dobrac szafki wiszące i podwiesić okap oraz oswietlenie (np. halogenowe)

• 22 marca 2013 13:21:27 CET
    Fajny pomysł. Gdyby jednak nie każdemu odpowiadał uniwersalnym sposobem jest wykonanie mebli na wymiar, tak by zadowolić gust estetyczny i rozsądnie zagospodarować przestrzeń.
    • 41 wpisy
    25 czerwca 2013 13:32:32 CEST

Świetny pomysł, do małej kuchni idealnie się sprawdzi. Ja do tego dodałbym jeszcze okap blatowy Globalo W kuchni okap zawsze jest potrzebne, a ten nie potrzebuje wiele miejsca i można łączyć go właśnie z takimi aranżacjami. Ot, taki pomysł :)

• 9 wpisy
    29 czerwca 2013 17:53:02 CEST

Te blatowe okapy to coekawe rozwiazanie, ale myślę, że małej kuchni wyciąg pod zabudowę lub okap skośny też optycznie wygląda na mniejszy

• 7 lipca 2013 21:47:35 CEST
    Kiedyś próbowałem małą kuchnię wypełnić pomysłami IKEI, bardzo dobrze się to sprawdzała, na szczęście teraz mam po prostu większą i żadne rozwiązanie oszczędzające miejsce nie da takiego komfortu jak po prostu większa powierzchnia.
    • 9 wpisy
    13 lipca 2013 15:42:22 CEST
    Pomysł naprawdę fajny. Jakby ktoś chciał jednak tradycyjną kuchnię robioną pod wymiar to zapraszam: lukasz@
    • 26 wpisy
    15 lipca 2013 10:13:33 CEST
    Bardzo fajne pomysły i pomysł na biznes :-). Większość rozwiązań na rynku dotyczy dużych lub "normalnych" kuchni, a Polacy na starcie kupują swoje pierwsze m 23 m2 za duży kredyt i dla nich nie ma rozwiązań prócz ikei :-)
    • 23 wpisy
    15 lipca 2013 12:15:34 CEST
    Dlatego właśnie takie pomysły na aranżację małej kuchni są bardzo doceniane przez wielu Użytkowników. a poza tym wazny jest też nasz gust w jakim chcemy to wszystko wykonać,powyżej jest naprawde kilka ciekawych pomysłów.
    • 21 wpisy
    26 listopada 2013 11:55:16 CET
    małą kuchnię także można zaaranżować funkcjonalnie i przyjemnie, niezależnie od stylu w jakim będzie wykonana. mamy doświadczenie w projektowaniu małych i dużych kuchni.
    • 13 wpisy
    1 stycznia 2014 23:42:06 CET
    Ja mam małą kuchnię i bardzo ciężko było mi wymyślić, jak może ona wyglądać, aby była funkcjonalna. Postanowiłam zatrudnić do tego fachowców. Korzystałam z firmy iKuchnie, która na wstępie zaprojektowała mi wszystko, a potem również wykonała meble. Jestem bardzo zadowolona, bo pomimo małego metrażu w szafkach i szufladach mieszczę naprawdę dużo.
    • 136 wpisy
    15 stycznia 2014 15:47:11 CET

Mam b. mały i niewymiarowy aneks kuchenny, który jest otwarty na część jadalnianą i salonową. Został on jakoś uformowany przez mojego stolarza dzięki ściance gipsowej. Do tego meble na wysoki połysk, na szczęście zmieściła się mała zmywarka.

• 10 wpisy
    28 stycznia 2014 15:38:28 CET
    CiekaweLampy napisał/a:
    Świetny ten "kombajnik". W sam raz do kawalerki z otwartą kuchnią albo do ciemnej, maleńkiej, "gomułkowskiej" kuchni. Do tego przydałby się miniokap i punktowe oświetlenie.

Potwierdzam - mi też się podoba ;)  jeżeli chodzi o aranżację wnętrz to polecam też agatameble, mam niemal połowę mebli w domu tej firmy i nie narzekam :) solidna marka

• 17 wpisy
    29 stycznia 2014 10:58:36 CET
    Heh, "gomułkowska" - świetne określenie:D
    A na agatę też póki co nie narzekam.
    • 10 wpisy
    10 lutego 2014 14:42:02 CET
    Ja od chyba 6 lat mam biurko z agaty i nadal jak nowe wygląda : ]
    • 129 wpisy
    18 lutego 2014 11:47:50 CET
    Tutaj mogę się zgodzić,w przypadku mniejszej kuchni,bardzo dobrym rozwiązaniem będzie stosunkowo niewielki aneks jak na powyższym zdjęciu,nawet taki połączony z pokojem dziennym.
    • 13 wpisy
    9 marca 2014 20:53:37 CET
    Moim zdaniem małą kuchnię dużo ciężej zagospodarować niż dużą. Dla mnie meble kuchenne musza być obowiązkowe robione na wymiar. Do tego w przypadku małej kuchni dobrze skorzystać z firmy, która oferuje usługi kompleksowe- mam tu na myśli to, że wykonuje także projekt takiego pomieszczenia.
    • 6 wpisy
    25 kwietnia 2014 11:52:23 CEST

Ja też mam niewielką kuchnię (niestety) Zamierzam ją wyposażyć w meble z Ikei bo mają fajne rozwiązania jeśli chodzi o funkcjonalność

• 20 wpisy
    22 czerwca 2014 13:08:29 CEST
    Mała kuchnia to faktycznie problem, szczególnie jak chcemy kupić jakieś ładne meble - nic nie pasuje :) Dlatego też moim zdaniem najlepiej kupować na wymiar - teraz jest dużo fajnych ofert, nawet w internecie można zamówić ładne mebelki. Ja tak właśnie kupiłem w sklepie internetowym iForm i jestem bardzo zadowolony :)
    • 13 wpisy
    13 lipca 2014 21:36:51 CEST
    Ja bym w życiu nie kupiła mebli do kuchni przez internet. Przecież to strach, że coś nie będzie pasować itp.
    Aga- nie tylko Ikea ma funkcjonalne meble. Dużo lepsze zrobisz sobie na wymiar a systemy możesz wziąć te same. Teraz większość tych systemów pochodzi od firmy BLUM- nie wiem czy Ikea też z nimi współpracuje.
    • 1 wpisy
    23 lipca 2014 20:37:28 CEST

• 129 wpisy
    4 września 2014 11:32:52 CEST
    Można śmiało zamówić przez internet,to szczególnie dobra opcja jeżeli np znamy dokąłdne wymiary i jesteśmy pewni,że wszystko będzie pasować. Moja znajoma zamawiała w ten sposób i nie było żadngo problemu.
    • 20 wpisy
    5 września 2014 12:32:14 CEST
    Warto dopasować meble do wnętrza, układać je piętrowo, dzięki czemu można zaoszczędzić na przestrzeni
    • 129 wpisy
    8 października 2014 16:40:23 CEST
    Pewnie że warto,ale nie zawsze się to udaje. Poza tym takie dopasowane meble na wymiar to też duże koszty na,które mało kto może sobie pozwolić.

Szybka Odpowiedź