Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

• 5 wpisy
    30 października 2014 15:49:28 CET
    Też miałam problem z wyposażeniem małej kuchni. Przez długi czas przeglądałam katalogi z gotowymi kompletami mebli, jednak większość z nich nie zmieściłoby się w mojej kuchni, a też nie chciałam, żeby w kuchni były same meble - bez żadnej wolnej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem na pewno były meble na wymiar, które zamówiłam w Max Kuchnie. Pomogli mi również z wyborem odpowiedniego projektu tak, aby kuchnia była też funkcjonalna - to niezwykle ważne w przypadku małych pomieszczeń :)
    • 6 wpisy
    17 listopada 2014 13:27:21 CET

Aby optycznie powiększyć kuchnię należy położyć na ścianach jasne, podłużne płytki. Powinny one być ułożone poziomo, aby poszerzały Twoją kuchnię. W tym celu polecam zakup w naszym e-sklepie modelu Inserto Paski z kolekcji Paradyż o nazwie Abrila Purio. Płytka ta zawiera różnej grubości pasy w klasycznych odcieniach szarego i grafitu. Meble kuchenne powinny być zamocowane aż pod sam sufit, z pojemnymi pawlaczami.

• 13 wpisy
    9 stycznia 2015 14:30:49 CET

Kuchnia powinna zostać wyposażona tak, aby domownicy czuli się w niej swobodnie. Szafki muszą być przestronne, ale jednocześnie nie zajmować zbyt dużo miejsca. Jaki zestaw kuchenny wybrać najlepiej? Polecam coś takiego:

• 66 wpisy
    12 lutego 2016 19:14:32 CET
    bardzo ciężko wyposażyć małą kuchnię, wiem z doświadczenia. musi być funkcjonalnie i komfortowo, zeby mozna tam normlanie "żyć":) studio roka69 zrobilo mi wizualizacje i po moich uwagach ciesze sie teraz bardzo przyjemnym miejscem w mieszkaniu :)
    • 572 wpisy
    21 lutego 2016 19:48:24 CET
    to prawda przy małych kuchniach nie ma wyjścia i trzeba iść w zrobienie jej na wymiar.
    • 540 wpisy
    29 lutego 2016 08:48:10 CET
    Oczywiście coś za coś :) Jak dobrze poszukamy to i w sieciówkach coś się nzajdzie :)
    • 11 wpisy
    29 lutego 2016 11:42:07 CET
    jak to jest nie wielka kuchnia, czy nie lepiej zrobić pod wymiar. Kuchnię się nie robi na kilka miesięcy tylko lat. Może lepiej odżałować trochę grosza i będziesz mieć to co chcesz i jak :)
    • 6 wpisy
    7 marca 2016 19:54:18 CET

W przypadku małej kuchni proponuję zakup, w naszym e-sklepie, mebli Kamduo, których blaty wykonano w technologii postforming. Korpusy szafek wykonane są z płyty wiórowej laminowanej, natomiast fronty z laminowanej. Szuflady posiadają system samodomykający, a szafki wiszące okapowe podnośniki gazowe. Część uchwytowa zestawu wykonana jest z aluminium.

• 1076 wpisy
    30 marca 2016 23:08:34 CEST
    A macie coś na wysoki połysk, bo jakoś nie trafiaja w moje gusta :)
    • 44 wpisy
    10 kwietnia 2016 12:54:46 CEST
    NO ja bym też poprosił coś na wysoki połysk.

Szybka Odpowiedź