Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

• 2 wpisy
    14 lutego 2013 14:23:07 CET

Witam. Mam pewien problem, otóz zakupiłem w promocyjnej cenie drzwi, ale mają jedną wadę; są pęknięte (zamieszczam zdjęcie). Chciałbym zniwelować tą usterkę, ale drzwi wykonane są z dykty i ona właśnie jest wgnieciona do środka. Drodzy forumowicze, może Wy doradzicie mi jak pozbyć się tej dziury?

Pozdrawiam

• 32 wpisy
    14 lutego 2013 15:13:50 CET
    Jeżeli są to nowe drzwi i masz na nie paragon- możesz reklamować i firma musi Ci to uwzględnić. To na pewno wada fabryczna,a nie uszkodzenie mechaniczne?
    • 2 wpisy
    14 lutego 2013 15:37:33 CET
    Nie jest to wada fabryczna, tylko uszkodzenie mechaniczne, wiedziałem o tym kupując to od sprzedawcy.
    • 56 wpisy
    15 lutego 2013 17:34:02 CET
    W sumie ciężka sprawa,opłacało Ci się w ogóle kupować takie drzwi? Ja bym zdecydowanie podziękował,teraz masz tylko kłopot z dodatkową robotą. Tak nawiasem mówiąc to ile za nie zapłaciłeś?
    • 23 wpisy
    27 lutego 2015 21:28:09 CET

Ta sprawa nie podlega dyskusji. Kupując produkt uszkodzony akceptujemy faktyczny stan drzwi i nie możemy mieć pretensji do sprzedawcy, tym bardziej, że nie jest to wada fabryczna.

Szukanie rozwiązania za pośrednictwem reklamacji jest bez sensu, strata czasu. 

Jakie to są drzwi (producent, model)?

• 26 wpisy
    28 lutego 2015 18:27:17 CET
    Najszybciej będzie kupić nowe drzwi, bo gwarancja tego nie obejmie skoro kupiłeś drzwi w tzw. 2 gatunku (z uszkodzeniami).
    Istnieją sposoby na naprawę takiego skrzydła ale co by człowiek nie zrobił to będzie widać.
    • 11 wpisy
    18 maja 2017 13:40:01 CEST
    Tak poza tematem dodam, że są firmy zajmujące się naprawianiem uszkodzeń w drzwiach. Używają specjalnych wosków, mazaków czy też wypełniaczy na głębsze uszkodzenia. Ale tak jak piszecie - wszystko co się robi będzie widoczne. Musi to być na prawdę mała rysa aby nie dało się tego zauważyć. Oczywiście na pierwszy rzut oka drzwi będą znacznie ładniejsze jak przed naprawą.

Szybka Odpowiedź