Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

• 14 maja 2013 15:06:53 CEST

Witam,

zastanawiam się nad zastosowaniem filtrów wody - najpierw chce zrobić badanie wody ale poźniej dobrać jakiś system odwróconej osmozy np.

Macie doświadczenie z tego typu filtrami ?

• 19 maja 2013 21:13:21 CEST
    Kiedyś przyszedł do mnie facet z takim filtrem, zainstalował na baterii, woda po tym faktycznie smakowała lepiej, ale myślę, że woda w kranach w całej Polsce spełnia już od dawna restrykcyjne normy zanieczyszczeń.
  • 19 maja 2013 21:14:38 CEST
    Kiedyś przyszedł do mnie facet z takim filtrem, zainstalował na baterii, woda po tym faktycznie smakowała lepiej, ale myślę, że woda w kranach w całej Polsce spełnia już od dawna restrykcyjne normy zanieczyszczeń.
  • 28 maja 2013 13:35:58 CEST
    ale ten system nie jest na baterii tylko pod zlewem ? czekam na dalsze opinie
  • 10 czerwca 2013 16:57:11 CEST
    Tak, jeśli chodzi o zanieczyszczenia wody z kranu to podobno jest już niekiedy czystsza od butelkowanej. Po to, by mieć czystszą wodę to moim zdaniem bez sensu, ale jeśli to zmienia smak na lepszy to może warto.
    • 54 wpisy
    16 lipca 2013 12:30:34 CEST
    Zgadzam się,akurat pod tym względem można śmiało korzystać z przefiltrowanej- kranowej wody,wtdy mamy pewność,że faktycznie jest czysta.
    • 19 wpisy
    13 sierpnia 2013 15:42:49 CEST
    to tak w temacie, artykuł na ten temat - ,?utm_source=link&utm_medium=referral&utm_campaign=nastepny-artykul

sam stosuję filtr narurowy z wkładem z węgla aktywnego, bo miałem dość dużo chloru w wodzie..
    • 23 wpisy
    12 września 2013 13:41:25 CEST
    A możesz napisać w jakiej dokładnie cenie jest ten filtr wody? Bo czytam na jego temat coraz więcej pozytywnych opinii,więc może faktycznie warto w niego zainwestować.
    • 19 wpisy
    20 listopada 2013 13:09:21 CET
    ja mam taki mniejszy filtr, za ok. 50 zł, jak wejdziesz na sklep sbs'u, to tam je znajdziesz w kategorii :uzdatnianie wody"

Szybka Odpowiedź