Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Chcesz zamówić kuchnię na wymiar Tanio i Solidnie?

• 1 wpisy
    15 maja 2013 16:13:37 CEST

Wykonamy dla Ciebie projekt i wycenę,

Zadzwoń lub napisz !!!

Tel: 89 766 23 95

mail: sklep@

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży, zapraszamy !

• 54 wpisy
    16 lipca 2013 12:25:49 CEST
    A możecie napisac więcej szczegółów na ten temat? Bardzo mnie to zaciekawiło,a moze nawet ktoś na forum korzystał już zWaszych usług i napisze swoją opinię? Byłoby bardzo fajnie.
    • 7 wpisy
    19 lipca 2013 15:15:01 CEST
    Witam na forum. Ja także dowiem się na ten temat nieco więcej,w końcu od tego jest forum,. Poza tym uważam,że samemu warto zaaranżować i wykończyć swoją kuchnię, moge pomóc w kwestii wyboru mebli.
    • 9 wpisy
    29 lipca 2013 11:00:05 CEST
    Witam. Jeśli szukacie Państwo firmy, która robi meble kuchenne na zamówienie na terenie Warszawy i okolic to zapraszam serdecznie. Zawsze bezpłatny pomiar i wycena. Dodatkowo dla użytkowników tego forum będzie 5% rabatu. Zapraszam: lukasz@
    • 23 wpisy
    12 września 2013 13:44:03 CEST
    Moim zdaniem mebli kuchennych warto szukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,gdzie będziemy mieć zdecydowanie najtaniej,weźmy tą kwestie pod uwagę.
    • 21 wpisy
    26 listopada 2013 11:50:50 CET
    sklepy internetowe z meblami do kuchni oferują standardowe rozwiązania, a dodatkowo nie da się ich dopasować co do centymetra. nasze studio oferuje meble na wymiar, solidne i na lata..
    • 21 wpisy
    5 grudnia 2013 23:26:46 CET
    okk a ja szukam firmy która przerobi mi stare meble i dopasuje do nowej kuchni pozmzienia blaty itp ktoś sie tym zajmuje?
    • 13 wpisy
    1 stycznia 2014 23:39:55 CET
    piotrkaj napisał/a:
    okk a ja szukam firmy która przerobi mi stare meble i dopasuje do nowej kuchni pozmzienia blaty itp ktoś sie tym zajmuje?

Polecam firmę iKuchnie, która wykonywałą kuchnię na wymiar w moim mieszkaniu. Są solidni i fachowi. Mają swój park maszyn, więc wszystk oodbywa się w obrębie jedenej firmy. Pierwsza konsultacja jest darmowa, więc możesz się umówić i sprawdzić pierwsze wrażenie.

• 20 wpisy
    24 lutego 2014 20:27:43 CET
    My też zamawialiśmy kuchnię na wymiar. Padło na sklep internetowy, bo w sumie ceny są atrakcyjne i nie trzeba się ruszać z domu, żeby wszystko zamówić. System składania zamówienia jest bardzo prosty, a meble przychodzą z instrukcją, więc skręcenie ich nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Zamawialiśmy w sklepie iForm.
    • 58 wpisy
    13 sierpnia 2015 10:10:40 CEST
    zamówienie kuchni na wymiar to świetna sprawa, bo wszystko jest wtedy świetnie dopasowane i zrobione pod nas;) ja też skorzystałem z takiego rozwiązania, kuchnię zrobiła firma Stokan, wszystko według mojego zamówienia, z porządnych materiałów;)

Szybka Odpowiedź