Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

• 26 wpisy
    22 grudnia 2014 12:09:29 CET

Witam :)

Co myślicie o wyspie w kuchni? Czy takie rozwiązanie sprawdzi się wyłącznie w nowoczesnej kuchni, czy w klasycznej także? Ma ktoś wyspę w rustyjalnej kuchni?

• 6 wpisy
    12 marca 2015 14:21:13 CET
    Uważam, że wyspa w każdej kuchni idealnie się sprawdza, tylko nalezy dopasować ją do całej stylistyki. Jeśli na wyspie masz kuchnię gazową, fajnie się dopasowują okapy od GLOBALO,ja mam taki który wygląda jak lampa.
    • 4 wpisy
    30 marca 2015 22:49:57 CEST
    Zobaczcie jakie ciekawe pomysły na wyspy kuchenne znalazłam W tym nowoczesnym wydaniu efekt jest oszałamiający .Może kogoś z Was zainspirują ?
    • 22 wpisy
    31 marca 2015 11:08:08 CEST
    wyspa w kuchni jest naprawdę świetnym rozwiązaniem i do tego bardzo ciekawie wygląda :) polecam :)
    • 4 wpisy
    1 kwietnia 2015 23:09:27 CEST
    Tak, szczególnie kiedy jest wykonana , uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta . Moja koleżanka , ma sporo miejsca. Zamówiła rustykalną kuchnię w jednej z firm, które robią meble na wymiar- ManufakturaHome. Wiem , bo sama jej poleciłam . Wyszło bardzo fajnie . Koleżanka już od blisko dwóch lat ją ma.Mówi , że już by się z nikim nie zamieniła na inną :)
    • 58 wpisy
    23 sierpnia 2015 23:19:51 CEST

Wyspa pasuje nie tylko do nowoczesnych kuchni, świetnie też wygląda w klasycznych;) mnie się podoba, gdy jest połączona ze stołem, tak jak na zdjęciu. Kuchnia wykonana przez firę Stokan;)

Ten wpis został zmieniony przez BugZZ w 23 sierpnia 2015 23:23:06 CEST"
    • 61 wpisy
    24 sierpnia 2015 13:56:28 CEST
    całkiem ładna ta kuchnia;)
    • 6 wpisy
    17 września 2015 14:46:23 CEST
    Też mam wyspę w kuchni i bardzo polecam, wygląda dobrze i jest funkcjonalna. Moje blaty są drewniane i świetnie się sprawdzają.
    • 2 wpisy
    1 października 2015 09:53:48 CEST
    Ja również mam wyspę w kuchni i jestem bardzo zadowolony. Bardzo funkcjonalne miejsce :). Nad wyspą zamontowany mam też okap Kernau. Bardzo dobrze się sprawdza bo super wszystko pochłania więc zapachy nie rozprzestrzeniają się po salonie. Polecam takie rozwiązanie.
    • 61 wpisy
    26 października 2015 19:19:29 CET
    Tylko trzeba pamiętać, że nie do każdej kuchni wyspa pasuję - to musi być dość duże pomieszczenie żeby miało to sens
    • 2 wpisy
    28 października 2015 15:51:47 CET
    To racja, w ciasnej kuchni może być niefunkcjonalna.
    • 136 wpisy
    29 grudnia 2015 12:05:59 CET

Polecam kuchnię otwartą, w której centralny element stanowić będzie wyspa. Podłogę radzę wyłożyć ciemnymi, gresowymi płytami, natomiast część ścian pomalować na biało, a na części zainstalować panele przypominające drewno. Panele te mogą być również na wyspie, podobnie jak promiennik ciepła Tatou Bains. Posiada on funkcję Wietrzenie, która obniża temperaturę, gdy czujnik grzejnika wykryje otwarte okno, a także system ASP przeciwdziałający cyrkulacji kurzu.

• 58 wpisy
    30 grudnia 2015 13:16:10 CET
    Nam bardzo zależało na wyspie w kuchni ale ponieważ nie mogliśmy nic wymiarami dopasować w końcu zamówiliśmy meble na wymiar u Stokana i wyszło super. A sam pomysł wyspy jest świetny - możesz mieć wszystko pod ręką, a nie rozciągnięte na długim blacie. Dodatkowo super wygląda :)
    • 22 wpisy
    3 stycznia 2016 20:41:44 CET
    sprawdza się w 100%, tylko trzba dobrze wszystko zaplanować. Dzieciaki razem z żoną robiły pierniki w tym roku i było wygodnie :)
    • 1089 wpisy
    9 stycznia 2016 17:51:11 CET
    Wyspa jest bardzo fajnym udogodnieniem. Jak ktoś ma miejsce na wstawienie to jak najbardziej polecam :)
    • 81 wpisy
    15 stycznia 2016 13:06:26 CET
    U nas swego czasu była taka wyspa w kuchni i przyznam,że pełniła bardzo pożyteczna rolę,stanowiła także o ozdobie,więc wg mnie to bardzo ciekawa opcja,tym bardziej mając większą przestrzeń.
    • 1089 wpisy
    18 lutego 2016 19:53:39 CET
    Wyspa przy dużej kuchni zdecydowanie jest warta zamontowania, bo daje o wiele więcej miejsca do przygotowania potraw i co najwazniejsze można wrzucić wszystko w jedno miejsce

Szybka Odpowiedź