Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Dobra strugarko-grubościówka, jaką wybrać?

• 9 wpisy
    10 stycznia 2015 16:11:14 CET

Strugarko-grubościówka pod własny domowy użytek. Ktoś coś poleciłby jakiś odpowiedni, wartościowy sprzęt? Chodzi mi o coś precyzyjnego i na gwarancji, żeby nie szukać żadnego serwisu w razie problemów. 

• 28 wpisy
    11 stycznia 2015 09:28:46 CET

Sprawdź sobie Bernardo PT 200, użytkuje hobbystycznie i jak na razie spisuje się ok, powinna Ci wystarczyć.

Kupiłem z polecenia szwagra, który ma na co dzień styczność z maszynami od nich i sobie chwali. 

• 9 wpisy
    11 stycznia 2015 14:32:55 CET

Chodzi Ci o ten sprzęt ze strony Hafen? Z tego co widzę, to wydaje się konkretna. Poza tym austriacki producent i nawet opinie są ok.

Ten wpis został zmieniony przez kurdecki w 11 stycznia 2015 14:36:26 CET"
    • 28 wpisy
    11 stycznia 2015 20:29:23 CET

Tak o ten.

Opinie opiniami ale najważniejsze, żeby służyła długo i bezawaryjnie i tutaj tak jak pisałem wyżej jest ok.

A jeśli chodzi o Hafena, to również tam zamawiałem.

Są oficjalnym dystrybutorem na PL i mają dobre ceny. 

• 24 wpisy
    12 stycznia 2015 08:03:22 CET
    Pod domowy użytek kup coś z marketu budowlanego, chyba nic lepszego nie jest potrzebne??
    • 9 wpisy
    12 stycznia 2015 08:30:20 CET
    Bernek napisał/a:
    Pod domowy użytek kup coś z marketu budowlanego, chyba nic lepszego nie jest potrzebne??

Nie chcę nic z markietów. Miałem styczność z takim sprzętem i nie mam ochoty co chwilę wozić sprzęt na gwarancję. 

• 9 wpisy
    12 stycznia 2015 08:30:51 CET
    kowal85 napisał/a:

Tak o ten.

Opinie opiniami ale najważniejsze, żeby służyła długo i bezawaryjnie i tutaj tak jak pisałem wyżej jest ok.

A jeśli chodzi o Hafena, to również tam zamawiałem.

Są oficjalnym dystrybutorem na PL i mają dobre ceny. 

Dzięki za info. Muszę się jeszcze rozejrzeć i wtedy będę decydował co i jak. 

Szybka Odpowiedź