Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Drzwi w nietypowym wymiarze

• 1 wpisy
    20 kwietnia 2015 19:10:55 CEST

Witam,

potrzebuję porady i mam nadzieję, że otrzymam ją tutaj ;) Remontuję piwnicę i chcę . wymienić drzwi prowadzące do niej. Problem polega na tym, że mają one nietypowe wymiary (175x80cm). Szukałem firmy, która zajmuje się tworzeniem takich cudactw, ale wybór jest niewielki, a ceny równiez nie zachęcają. Zaznaczam, że chodzi mi o drzwi stalowe z ociepleniem (myślałem nad drewnianymi, ale doszedłem do wniosku, że jednak nie). Ma ktoś namiary na firmę godą polecenia? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.

• 23 wpisy
    20 kwietnia 2015 19:18:54 CEST
    kubi77 napisał/a:

Witam,

potrzebuję porady i mam nadzieję, że otrzymam ją tutaj ;) Remontuję piwnicę i chcę . wymienić drzwi prowadzące do niej. Problem polega na tym, że mają one nietypowe wymiary (175x80cm). Szukałem firmy, która zajmuje się tworzeniem takich cudactw, ale wybór jest niewielki, a ceny równiez nie zachęcają. Zaznaczam, że chodzi mi o drzwi stalowe z ociepleniem (myślałem nad drewnianymi, ale doszedłem do wniosku, że jednak nie). Ma ktoś namiary na firmę godą polecenia? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.

Przerabiałem ostatnio takie zamówienie i drzwi na wymiar (niższe) zrobiła firma  , cena nie wiele się zmienia w stosunku do podstawowej, pełna gwarancja i do tego przystępny okres oczekiwania. Warto spytać. Mają nietypowe ościeżnice tzw. "N" które wymagają mniejszego otworu do obsadzenia drzwi. Można też bez utraty gwarancji skracać ich drzwi we własnym zakresie podczas możtażu gdy wiadomo dokładnie jaki jest otwór po wyrwaniu starych drzwi.

• 32 wpisy
    21 kwietnia 2015 08:40:46 CEST
    Też mieliśmy z mężem podobny problem, tyle że z drzwiami do garażu. Stary dom, wejście niewymiarowe i klops. Drewniane odpadały bo chcieliśmy w miarę pasujące do bramy garażowej (drzwi znajdują się tuż obok). Sporo szukaliśmy po necie i trafiliśmy na firmę Omnicorp. Fajna sprawa - wszystko udało się załatwić przez Internet (dla nas plus, bo lokalizację mają spory kawałek od nas) i nawet kolorek znalazł się praktycznie identyczny ja bramy :D
    • 23 wpisy
    5 maja 2015 22:04:51 CEST
    Gratuluję odwagi dokonując takiego zakupu przez internet. Ja jednak jestem zwolennikiem obejrzenie takich produktów na żywo, nawet jeśli ostateczny zakup będzie dokonany przez internet. Ważne jest to, że zdjęcia w katalogach i internecie są poglądowe i nie muszą w pełni odwzorować rzeczywistości, np. kolor.
    Fajnie, że są kalkulatory takie jak proponuje np. wikęd ale błedna decyzja może zupełnie zmienić wygląd naszego domu.

Ten wpis został zmieniony przez kluczykx w 5 maja 2015 22:11:10 CEST"

Szybka Odpowiedź