Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Jak zamontowac i uszczelnic okna w takim przypadku

• 2 wpisy
    24 lutego 2007 18:04:17 CET
    Witam
    Mam pytanie do eksperta jak prawidlowo zamontowac ,uszczelnic i obrobic okna w przypadku nr. 2 z obrazka

[/img:5dc7a23068]
    • 2 wpisy
    28 lutego 2007 22:07:06 CET
    Widze ze na szybka odpowiedz to tu nie ma co liczyc :cry:
    Pozdrawiam liczne grono formolowiczow 8)
    • 5 wpisy
    21 marca 2007 00:01:24 CET
    Witam
    Przepraszam ale dopiero dzisiaj dostałem wiadomość od operatora, że jest zapytanie od Pani/Pana. Ze względu na to że mam jeszcze kilka pytań i chcę przesłać kilka rozwiązań / rysunki przekrojowe / proszę zatelefonować pod numer 012 665 33 08 i poprosić kontakt z Wiesławem Dybałem.

Czekam na telefon i pozdrawiam
    • 3 wpisy
    7 czerwca 2007 23:38:45 CEST
    Proszę spróbować wystawić zlecenie na , to nic nie kosztuje a dostanie pan kilka ofert od wykonawców, mozna negocjować cenę i sposób wykonania
    • 2 wpisy
    29 marca 2011 21:09:43 CEST

Podstawowym materiałem do termicznego uszczelniania szczelin wokół okien jest rozprężna pianka poliuretanowa, która powinna być wprowadzana ciągłym ruchem jednostajnym – najlepiej z zastosowaniem specjalnego pistoletu. Jeżeli nanoszenie pianki odbywa się odbywa się już po zawieszeniu skrzydeł okna, wówczas pomiędzy ościeżnicą a skrzydłami powinno się umieszczać przekładki dystansowe, zapobiegające zakleszczeniu się skrzydeł. W przypadku opiankowywania ościeżnicy bez skrzydeł należy stosować listwy rozporowe, zapobiegające wybrzuszeniu się ramiaków.

Szybka Odpowiedź