Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

• 12 wpisy
    26 czerwca 2015 15:15:29 CEST

Zastanawiam się nad ciętą cegłą jako ozdobą ściany w kuchni bo bardzo mi się podobał taki wzór u znajomych. Oni jednak mają mieszkanie z ynku wtórnego i zostało to po poprzednim właścicielu mieszkania. Stąd pytanie skąd taką cegłę w ogóle wziąć żeby była w rozsądnej cenie (woj. pomorskie) a przede wszystkim czy to w ogóle się sprawdza bo się nie bedę ich dopytywać o to.

• 9 wpisy
    2 lipca 2015 03:44:23 CEST
    u mnie się sprawdza bo jest ozdobne i nic więcej nie ma do roboty. A skąd wziąć, to nie jest trudne, bo w większości budwlanych z wykończeniówką coś takiego znajdziesz. Jeśli chodzi o cenę to już co innego. Może w twoim województwie to kiermasz płytek?
    • 12 wpisy
    2 lipca 2015 06:49:00 CEST
    Ten w Ługach? Trochę daleko ale chyba nie będę miał wyjścia bo nie mam żadnej alternatywy poza molochami zagranicznymi
    • 10 wpisy
    2 lipca 2015 16:42:00 CEST
    mnie się to nie podoba, osobiście. ale to moje zdanie.
    • 9 wpisy
    11 lipca 2015 10:51:42 CEST
    Tak, w Ługach. Wydaje mi się że warto poświęcić trochę czasu na wybór dobrych płytek nawet jeśli wiąże się z dojazdem bo jednak to inwestycja na lata.
    • 12 wpisy
    11 lipca 2015 16:20:22 CEST

Właśnie z tego powodu wolę dojechać niż na miejscu kupić cegłę która jest tak pocięta, że zacznie pękać w rękach. Jeszcze mi się klinkierówka podobała ale ta się raczej na zewnątrz nadaje niż do środka, wewnątrz wolę starą stylizację. A poza tym ... ta cena powala.

Ten wpis został zmieniony przez Utar w 11 lipca 2015 16:21:26 CEST"

Szybka Odpowiedź