Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Kuchnia: Gres czy zwykle płytki

• 5 wpisy
    5 października 2015 18:06:26 CEST

witam, nie znalazlem takiego tematu, dlatego pisze z zapytaniem, co bardziej polecacie w kuchnii gres czy plytki zwykle. Jest wielu fachowcow, ktorzy twierdza, ze w kuchni sie dzieje najwiecej i powinno sie dac gres nieszkliwiony... Ja wlasnie jestem na etapie kuchni w mieszkaniu i sie zastanawiam. 2 kwestia to sklep z takimi plytkami. Jestem z Sandomierza. Pozdrawiam

• 4 wpisy
    6 października 2015 10:24:51 CEST

Ja bym postawił na gres nieszkliwiony , ktory jest malo scieralny i twardy . Na pewno bedzie mniej podatny na zarysowania i odpryski od plytek z polyskiem przykladowo . Spadnie ci talerz i kaplica . Jak jesteś z Sandomierza to blisko ciebie sa twojelazienki pl ja z nimi zrobilem kuchnie , lazienke i taras . Oni sa z Ostrowca Świetokorzyskiego . Są mega spoko i mają najwiekszy wybor plytek jaki widzialem w jednym sklepie .

Ten wpis został zmieniony przez Mikolaj10 w 6 października 2015 10:27:50 CEST"
    • 5 wpisy
    6 października 2015 14:54:09 CEST
    ok wielkie dzięki przejrzalem i moja żona juz coś wybrała w tym "twojelazienki" i faktycznie jest w czym wybierać. Pzdr
    • 1076 wpisy
    26 października 2015 08:04:11 CET
    Również postawiłbym na gres. A co wybraliście konkretnie to może i ja jakoś nakieruję swoją żonke :)
    • 81 wpisy
    15 stycznia 2016 13:08:49 CET
    Moim zdaniem najlepsze będą zwykle,tradycyjne płytki,które znakomicie się sprawdzą,wystarczy wybrać tylko ich odpowiedni kolo,chętnie pomożemy:)
    • 1 wpisy
    20 stycznia 2016 13:46:13 CET

Ja naprzykład mam w swojej kuchni płytki cementowe Kolory Maroka,  jestem z nich bardzo zadowolona i nie mam z nimi żadnych problemów, naprawdę szczerze polecam.

• 572 wpisy
    21 lutego 2016 19:50:13 CET
    Hmm może rzeczywiście klasyczne płytki będa najlepsze :)

Szybka Odpowiedź