Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Wąska szafa w sypialni

• 31 wpisy
    22 stycznia 2016 17:06:08 CET

Drodzy, w sypialce zmieści mi się szafa o szerokości maks. 85 cm. Chcę ją zrobić na zamówienie i teraz pytanie - drzwi rozsuwane czy otwierane normalnie? Dodam, że w pokoju jest bardzo mało miejsca i drzwi otwierane mogą się nie do końca otwierać.... Natomiast rozsuwane, przy tak małej szerokości, wydają mi się niepraktyczne (miałyby po 40 cm...). Co sądzicie?

• 58 wpisy
    23 stycznia 2016 14:34:32 CET
    A może jakaś pośrednia opcja - na przykład drzwi składane w taką harmonijkę? Sam nie wiem... Możesz zwrócić się do firmy specjalizującej się w takich szafach na zamówienie i pewnie znajdą dobre rozwiązanie. My korzystaliśmy z usług Stokana i jesteśmy zadowoleni - szafa bardzo porządnie wykonana
    • 31 wpisy
    29 stycznia 2016 16:15:30 CET
    Przez zrobienie na zamówienie miałam na myśli - kupujemy płyty itp. i składamy sami (na razie tylko taka opcja wchodzi w grę).
    Co do harmonijki - też mi to przyszło do głowy, ale... jednak średnio mi się to podoba. A w firmie meblowej doradzają drzwi przesuwne - pewnie dlatego, że trzeba dokupić cały system do nich. Już sama nie wiem, każde rozwiązanie wydaje mi się nie do końca zadowalające...
    • 584 wpisy
    31 stycznia 2016 22:00:15 CET
    Mmm ciężko to rozgryźć. Ale jednak przesuwne były lepsze
    • 21 wpisy
    1 czerwca 2016 17:32:37 CEST
    Harmonijka zdecydowanie najlepsza - z czegoś musicie zrezygnować, albo tańsze wykonanie własnoręczne, albo robota na zamówienie w firmie i meble pod wymiar ;)
    • 1089 wpisy
    16 czerwca 2016 08:08:38 CEST
    No własnie ewentualnością jest robiona na zamówienie.
    • 5 wpisy
    22 października 2016 08:58:57 CEST
    Hela, a może zajrzyj do Meble Hot, ja kupowałam u nich taką małą i jestem zadowolona z niej, mają całkiem spory wybór, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości chętnie pomogą ci w doborze. W sumie to nawet lepiej jest od razu do nich napisać o co Ci chodzi i prześlą wybrane warianty tak było w moim przypadku.
    • 3 wpisy
    25 lipca 2017 22:24:19 CEST
    Ja bym postawiła raczej na drzwi otwierane. 85 cm to nie jest dużo. Ale myślę, że najlepiej podpytać w sklepie, u ludzi, który codziennie z takimi nietypowymi szafami się stykają. Masz np. sklep Komandor AWIN w Krakowie na ul. Dobrego Pasterza 118. Bardzo różne, nawet nietypowe szafy mają w ofercie. Do tego bezpłatny pomiar możesz zamówić. Wydaje mi się, że takie osoby najlepiej Ci doradzą, bo mają po prostu doświadczenie w temacie.

Szybka Odpowiedź