Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

Poszukiwana firma do zabudowy tarasów, województwo pomorskie.

• 26 wpisy
    11 lutego 2016 12:49:22 CET

Poszukuję firmy wykonującej zabudowy tarasów, z okolic Tczewa. Czy znacie jakąś firmę zajmującą się tego typu zleceniami? Szukałem trochę w internecie, ale wolę popytać na forach ponieważ, opinie te wydają mi się najbardziej rzetelne.

Z góry dziękuję

• 21 wpisy
    11 lutego 2016 13:53:17 CET
    Dzien dobry,
    Zajmuję się tego typu zleceniami. Posiadam jednoosobową działalność. Obecnie przebywam za granicą, ale pod koniec miesiąca wracam do Sopotu i będziemy mogli się tym zająć.
    Pozdrawiam
    • 26 wpisy
    12 lutego 2016 12:14:13 CET
    Dziękuję, za propozycję, ale szukam FIRMY zajmującej się takimi usługami (posiadającej certyfikaty itp.). Nie chciałbym nikogo urazić ale mam złe wspomnienia z pokrewnymi fachowcami, działającymi jednoosobowo.
    W dalszym ciągu szukam propozycji.
    • 23 wpisy
    12 lutego 2016 13:15:38 CET
    Witam, jeśli chodzi o okolice trójmiasta to mogę polecić firmę alumark.
    Ekspertem nie jestem, ale jak na moje oko całkiem dobrze poradzili sobie z montażem zadaszenia.
    Pozdrawiam
    • 26 wpisy
    22 lutego 2016 12:53:37 CET

bigking napisał/a:
    Witam, jeśli chodzi o okolice trójmiasta to mogę polecić firmę alumark. Ekspertem nie jestem, ale jak na moje oko całkiem dobrze poradzili sobie z montażem zadaszenia. Pozdrawiam

Dziękuję zatem za konkrety. Zatelefonuję do ww. firmy- w celu umówienia się na spotkanie. Mam nadzieję, że okażą się rzetelni- tak jak mówisz, i nie będę musiał dalej szukać.

Pozdrawiam 

• 1 wpisy
    6 grudnia 2017 15:37:54 CET
    Witam,

zapraszamy do współpracy wszystkich z okolic Trójmiasta i nie tylko. Działamy na terenie całej Polski.

Pozdrawiam
    Jarosław Pankiewicz
    tel. 515-844-105

Szybka Odpowiedź