Forum Budowlane » Ogłoszenia i Konkursy

 • 12 lutego 2016 15:38:12 CET

  Zapraszam wszystkich instalatorów, firmy wykonawcze do udziału w Programie Instalator Viessmann!

  Program Instalator działa już od dwóch lat i został stworzony został z myślą o wieloletnich partnerach biznesowych i nowych instalatorach, którzy nawiązali lub planują rozpocząć współpracę z marką Viessmann. Adresatami programu są więc profesjonalne firmy wykonawczo - instalacyjne, które w swojej ofercie łączą sprzedaż i instalację produktów marki Viessmann. 

  Rok 2016 dla Programu Instalator firmy Viessmann to rok pełen zmian!
  To co niesie nowego ta edycja programu to wysokie premie, atrakcyjne nagrody, oferty specjalne, szkolenia, rabaty. 

  Nowa lista nagród!
  Stypendium na naukę w Akademii Viessmann!
  Kontakt z doradcami!
  Premie finansowe!
  Dostęp do strefy Instalatora!

  Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań!

 • 22 lutego 2017 19:31:23 CET

  Z początkiem roku ruszyła kolejna edycja Programu Instalator, który powstał, aby realizować jeden z celów firmy - szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i stworzenie sieci firm instalatorskich dbających o zapewnienie najwyższych standardów jakości.

  W tegorocznej edycji Programu Instalator wprowadzone zostały wiele zmiany, które przyniosą jeszcze więcej korzyści finansowych oraz ciekawych nagród za kolejne zarejestrowane urządzenie.

  Za każde prawidłowo zarejestrowane urządzenie uczestnik Programu otrzymuje premię finansową, która wypłacana jest do 20. dnia kolejnego miesiąca. Pieniądze trafiają na kartę prepaid, przy pomocy której możliwe są płatności za zakupy w sklepach. Uczestnicy akcji posiadają dostęp do prezentacji szkoleniowych i webinarów opracowanych z myślą o instalatorach.

  Oprócz premii finansowej do zdobycia są wartościowe nagrody, przyznawane są po zarejestrowaniu określonej liczby urządzeń:

  Za – do wyboru jest standardowa premia lub wysokiej jakości bluza. pierwsze zarejestrowane urządzenie w 2017 roku

  Za trzecie urządzenie – personalizowana naklejka magnetyczna na samochód.

  Za piąte urządzenie – voucher na certyfikowane szkolenie Viessmann,

  Za dziesiąte urządzenie – automatycznie zostanie podwojona premia rejestrowanego urządzenia.

  Rok 2017 jest dla firmy Viessmann wyjątkowy – świętuje ona dwie rocznice: 25-lecie działalności na polskim rynku oraz 100 lat istnienia firmy! Z tej okazji producent wprowadzono dodatkową nagrodę – do co 25. zarejestrowanego urządzenia w systemie dołączane będą wysokiej jakości spodnie robocze do pasa.

  Jak zapisać się do programu?

  Aby uczestniczyć w programie wystarczy dokonać zgłoszenia wypełniając formularz on-line na stronie www. , e-mailem, wysyłając zgłoszenie na adres info@, telefonicznie, na infolinii 782 756 666, lub bezpośrednio, kontaktując się z przedstawicielem Viessmann lub odwiedzając jeden z firmowych salonów.


  Ten wpis został zmieniony przez Konsultant Viessmann w 22 lutego 2017 19:34:34 CET"

Szybka Odpowiedź