Forum Budowlane » Wykańczanie ścian

 • 18 czerwca 2016 19:24:13 CEST

  Agregat malarski jest bardzo praktycznym urządzeniem, które pozwoli na oszczędności czasu i pieniędzy. Jest to zarówno doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących duże przedsiębiorstwa budowlane, jak też mniejsze firmy.Agregat malarski posiada bardzo zaawansowane funkcje, które dają doskonałe efekty końcowe. Szybkość pracy z agregatem malarskim jest znacznie przyśpieszona. A jednocześnie zużycie potrzebne materiału jest znacznie mniejsze w porównaniu z malowaniem ręcznym.

   

  Zobacz sklep z Agregatami malarskimi - planeta-budowlana

  Dlaczego tylko sprawdzone i atestowane agregaty malarskie?

  Agregat malarski musi być urządzeniem posiadającym niezbędne certyfikaty i atesty. Tylko taka maszyna będzie sprawna przez długi czas i zapewni najlepsze efekty. Warto dobrze zapoznać się z ofertą największych firm produkujących agregaty i wybrać najbardziej odpowiedni do zastosowania i do potrzeb.

  Malowanie agregatem jest czynnościom dość prostą, chociaż wymaga doświadczenia i staranności. Tylko dobrze używany agregat malarski jest w stanie zapewni ć najlepszy efekt końcowy.

  Dlaczego warto malować agregatem malarskim?

  Agregat malarski idealnie sprawdza się do malowania dużych powierzchni. Czas pomalowania takiej powierzchni jest znacznie mniejszy. Co ważne, agregaty wymagają obsługi przez jedną osobę, co jest bardzo istotnie w obliczaniu kosztów zatrudniania pracowników przez osoby prowadzące firmy remontowo- budowlane.


  Ten wpis został zmieniony przez BuildSpraySystems w 18 czerwca 2016 19:27:14 CEST"
  • 267 wpisy
  30 czerwca 2016 17:45:23 CEST
  A wynajęcie agregatu dużo kosztuje i czy można tylko sam sprzęt ?
 • 4 lipca 2016 22:51:50 CEST

  witam 150zł z podatkiem

  • 22 wpisy
  1 listopada 2017 15:33:22 CET

  No nie wiem, czy się opłaca wypożyczać taki agregat tylko do malowania mieszkania. Takie coś też trzeba umieć obsługiwać, a jak nie umiesz, to się może okazać, że malowanie nie wyjdzie wcale tak pięknie jak się spodziewałeś. Co innego jak ma się firmę wykończeniową, to wtedy opłaca się nawet kupić tego typu sprzęt (np. sprawdzone używane agregaty w dobrej cenie mają na stronie - Budmar-MB), wyszkolić jednego pracownika w malowaniu i na pewno inwestycja się zwróci.


  Ten wpis został zmieniony przez aaluniaa86 w 9 listopada 2017 06:59:20 CET"

Szybka Odpowiedź