Forum Budowlane » Ogłoszenia i Konkursy

Top Kolor - Studio dekoracji wnętrz

  • 1 wpisy
  7 września 2016 17:28:22 CEST

  Jesteśmy firmą handlowo-usługową, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi w nakładaniu tynków dekoracyjnych, zdobyła uznanie i pozycję jednego z liderów w branży dekoratorskiej. Do dekoracji ścian polecamy Państwu sprawdzone materiały włoskiej renomowanej firmy LOGGIA Industria Vernici. Cenimy sobie doświadczenie Włochów w produkcji mineralnych tynków dekoracyjnych, ponieważ to właśnie tam w starożytności narodziła się taka sztuka dekoracji ścian. Do dzisiaj śródziemnomorscy producenci korzystają z rodzimych surowców do wytwarzania swoich materiałów, dzięki czemu są one trwałe, ekologiczne i paro przepuszczalne.

  Poza bogatą gamą struktur i sposobów ułożenia tynków i farb, mamy do zaoferowania nieskończoną paletę kolorów. Większość produktów barwimy na miejscu, co pozwala na dobranie idealnego odcienia z dowolnego wzornika kolorów.
  W celu zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie, naszym klientom oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji. Oprócz porad czysto technicznych, pomagamy przy doborze rodzaju dekoracji oraz kolorystyki na miejscu realizacji.
  Dbając o fachowość naszych realizacji oraz zadowolenie klienta, zatrudniamy doświadczonych wykonawców tynków i farb dekoracyjnych. Prowadzimy również szkolenia dla wykonawców zewnętrznych kupujących od nas materiały oraz dla ekip zatrudnionych przez klientów.

  W swojej ofercie posiadamy m. in.:
  - Beton Architektoniczny
  - Stiuk Włoski
  - Trawertyn
  - Dekoracyjne żywice epoksydowe "Plasma 3D"
  - Farby dekoracyjne z piaskiem kwarcowym, glinką wenecką lub w dotyku przypominające delikatną tkaninę.
  - Kymera (efekt rdzy)
  - Tapety
  - Sztukateria

  Zapraszamy serdecznie do naszych salonów w całej Polsce. Dokładny spis znajduje się na naszej stronie w zakładce "Dystrybucja".

   

  TopKolor


  Ten wpis został zmieniony przez TopKolor w 7 września 2016 17:32:03 CEST"

Szybka Odpowiedź