Forum Budowlane » Ogrzewanie domu i mieszkania

Aplikacja mobilna - nowoczesne połączenie z ogrzewaniem!

 • 4 października 2016 09:52:31 CEST

  Witam, Firma Viessmann prezentuje nową aplikację mobilną ViCare, dzięki której obsługa ogrzewania staje całkiem prosta i intuicyjna. Za pomocą zintegrowanego asystenta można dopasować czasy ogrzewania do indywidualnych potrzeb. Ponadto wskazane są bezpośrednie oszczędności kosztów.

  Można sprawdzić, czy eksploatacja ogrzewania przebiega prawidłowo. W przypadku nieprawidłowości zostaje wysłane automatyczne powiadomienie. Co więcej: w aplikacji można zapisać swojego specjalistę. Zapewnia to oszczędność czasu w razie usterek. Specjalista ma pod ręką wszystkie informacje dotyczące instalacji i może szybko zapewnić pomoc.

  System pomyślany jest do obsługi jednego urządzenia grzewczego. Jednym machnięciem palca wybiera się pożądaną temperaturę pomieszczenia, a jednym dotknięciem np. przełącza się z normalnego trybu ogrzewania na „Party” („Ciepło przez całą noc”).

  Co jeszcze może nasza aplikacja? - sprawdźcie  

  Pozdrawiam!

  • 196 wpisy
  4 października 2016 12:25:06 CEST
  zdecydowanie zarządzanie takimi rzeczami jak nowoczesne pompy ciepła, poprzez aplikacje w telefonie, tablecie to jest przyszłość. kilka firm już takie opcje oferuje
  • 110 wpisy
  1 grudnia 2016 13:48:35 CET

  Aby sterować naszymi grzejnikami za pomocą telefonu, wystarczy podłączyć, do routera internetowego, centralkę systemu Cozytouch. Umożliwia ona zdalne zarządzanie pracą urządzenia, za pomocą drogi radiowej. Następnie pobieramy darmową aplikację mobilną, dzięki której możemy kontrolować parametry pracy grzejnika i bieżące koszty związane z jego eksploatacją.

   

Szybka Odpowiedź