Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

Osuszanie Ścian - Akma

  • 612 wpisy
  15 października 2016 16:26:12 CEST

  Witam! Mam ogromny problem z wilgocia na ścianach. Słyszałem, że Akma bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Jestem z wojwództwa Łódzkiego myslicie, że to dobry trop ? 

  • 1129 wpisy
  20 października 2016 17:44:05 CEST
  Powiem Ci, że stoisz przed bardzo dobrym wyborem. Maja bardzo dobrych fachowców i od razu widać, że robią to z ogromną dokładnością. Oxydtron Nanocement na, którym pracują super wnika w strukturę betonu i w 100% zamyka dostęp dla wody. Zobaczymy jak będzie po kolejnej zimie. Na ten moment wszystko gra :)
  • 323 wpisy
  22 października 2016 12:00:55 CEST
  Jak najbardziej jest to dobry wybór ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nich usług. Wykonywali dla moich znajomych izolację poziomą zewnętrzną oraz działowych ścian domu, ponieważ u nich wody gruntowe na prawdę podchodziły wysoko. Dodatkowo ich zapraw Oxydtron Nanocement znacznie zmniejsza przenikanie ciepła przez ściany budynków powodując akumulację.
  • 566 wpisy
  24 października 2016 15:34:56 CEST
  U nas robili w magazynie i kotłowni izolację pionową oraz hydroizolację kotłowni. Powoli zaczynało się juz wszystko sypać a wilgoć była straszna. Jednak wraz ze wspólnikami podjeliśmy próbę odnowy. Akma działa również na dużych powierzchniach, więc zleciliśmy im wykonanie. Szczerze to na końcu byłem ogromnie zaskoczony jak dobrze się tym zajęli. Teraz w spokoju możemy robić swoje :)
  • 2 wpisy
  16 grudnia 2019 14:10:22 CET
  C
  • 2 wpisy
  16 grudnia 2019 14:12:46 CET
  sebek108 napisał/a:

  Witam! Mam ogromny problem z wilgocia na ścianach. Słyszałem, że  bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Jestem z wojwództwa Łódzkiego myslicie, że to dobry trop ? 

   

  Hej, ja w nieco innym temacie - poradziliśmy sobie z wilgocią poprzez osuszanie i zamontowanie odpowiedniej wentylacji, jednak pozostał nieprzyjemny zapach. Zapach "piwniczki". Niektórzy mówią, ze to może być grzyb, ale ja nic takiego  nie dostrzegam... Co można zrobić, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu? Jest jakiś środek chemiczny? 

Szybka Odpowiedź

 
 
 
Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności