Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Drewniane okna - Plastpol Raszyn

• 996 wpisy
    22 października 2016 18:20:46 CEST

Cześć :)  zależy mi na bardzo, aby nowe okna były również drewniane jak te stare. Słyszałem wiele pozytywnych zdań na temat Plastpol z Raszyna, czy warto zlecić im wykonanie ? 

• 375 wpisy
    24 października 2016 16:55:30 CEST
    Na prawdę mile mnie zaskoczyli. My do domu wybraliśmy okna drewniane profil Retro. Mogliśmy wybrać sobie kolor z kilkunastu możliwych do wyboru. W ofercie od razu maja klamki, termookapniki i okucia, więc w jednym miejscu mogliśmy złożyć sobie genialne okna.
    • 456 wpisy
    26 października 2016 19:07:08 CEST
    My mieliśmy ogromny problem ze znalezieniem dobrych okien dachowych w Warszawie. W PlastPol trafiłem na RoofLITE z 10 letnią gwarancją na okna i kołnierze. Współczynnik przenikania to jedynie Ug =1.0 W/m2K. Bezpłatnie wycenili nam je na całym poddaszu i dodatkowo zajęli się montażem. Całość obsługi według mnie była w najwyższych standardach.
    • 164 wpisy
    8 listopada 2016 17:40:59 CET
    Nam poleciła ich moja przyjaciółka, ponieważ już 2 lata temu wykończyła swój dom, a my dopiero co świeżo się wprowadziliśmy. Szukaliśmy porządnych okien z właściwościami antywłamaniowymi,niskim współczynnikiem przenikania oraz z szeroką możliwością doboru kolorów ram PCV. Mają bardzo dużą ofertę, aż sama nie mogłam się zdecydować. Kontakt oraz dostawa przebiegała bez najmniejszych problemów.
    • 94 wpisy
    17 listopada 2016 16:56:32 CET
    Firma ma bardzo dobre podejście do klienta a za to warto ich polecić innym. Pomogli nam wybrać najlepsze okna, które w naszych ramach cenowych się mieściły. Kopiliśmy Avantgarde Prime o współczynniku U=1,1W/m2 i trzema poziomami uszczelnienia. Co do montażu od PlastPol Raszyn również nie mogę mieć zarzutów, bo zrobili to jak przystało na końcu sprzątając wszystko po sobie.

Szybka Odpowiedź