Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia Kraków

  • 4 wpisy
  28 grudnia 2016 12:42:36 CET

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działającej od wielu lat na rynku krakowskim firmy Rakstal - Bramy i ogrodzenia. Firma działa na terenie miasta Krakowa i woj. małopolskiego, ale świadczy również usługi poza nim. Firma specjalizuje się w produkcji bram i ogrodzeń, . bram przemysłowych, ogrodzeń, szlabanów, ogrodzeń aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej, bram przesuwnych, bram garażowych oraz wielu innych. Wykonywane i montowane przez nas bramy cechują się solidności, wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a na montowane przez nas zestawy dajemy gwarancję. Firma Rakstal jest również dystrybutorem automatów do bram firmy Beninca, FAAC. Pełna oferta firmy Rakstal dostępna na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, w której pokazujemy największe realizacje.  

   

  Nasze dane kontakowe:

  Zakład Produkcyjno-Usługowy Rakstal Piotr Kozub

  32-016 Stanisławice 255, Kłaj


  Tel. 12-284-01-05, 600 924 617
  email: biuro@

  • 22 wpisy
  12 marca 2017 18:28:41 CET

  Uważam że dobrym rozwiązaniem jesli chodzi o bramy i ogrodzenia jest łączenie elementów i profili stalowych. chcby z racji wytrzymałości i trwałości takich materiałów. Na takie materiały najlepszej jakosci stali zwracałem uwagę podczas montowania bramy i ogrodzenia. 

  • 29 wpisy
  13 marca 2017 13:09:22 CET
  Jak chodzi o takie bardzo podstawowe ogrodzenie bez nadmiaru bajerów, to tak naprawdę nie trzeba angażować zewnętrznej firmy. Na działce przykładowo dobrej jakości siatka plus napinacze z muntech24 wystarczą w zupełności. Nie jest to może szczyt estetyki, ale czasami nie potrzeba więcej, a osoba podstawowo zorientowana w temacie takich prac technicznych sobie poradzi. A jak co to zawsze można takie ogrodzenie podrasować wizualnie jakimiś panelami. Opcji jest przecież wiele. A profile stalowe to oddzielna historia - jak ma być trwale i solidnie, to wtedy jest to świetna opcja.
  • 374 wpisy
  30 lipca 2017 09:28:34 CEST
  Jeżeli szukasz pomysłow na ogrodzeine to tutaj Pozbruk jak najbardziej posiada spory wybór co jednocześnie pomaga wybrac za jednym, razem wszystkie potrzebne elementy nie tylko na ogrodzenie ale również taras podjazd, ogrod itd.
  • 17 wpisy
  19 października 2017 12:52:53 CEST
  Akurat na naszej stronie Spawanko również zajmujemy się metalowymi ogrodzeniami, balustradami i innymi konstrukcjami, warto zerknąć :)

Szybka Odpowiedź