Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia Kraków

  • 3 wpisy
  28 grudnia 2016 12:42:36 CET

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działającej od wielu lat na rynku krakowskim firmy Rakstal - Bramy i ogrodzenia. Firma działa na terenie miasta Krakowa i woj. małopolskiego, ale świadczy również usługi poza nim. Firma specjalizuje się w produkcji bram i ogrodzeń, . bram przemysłowych, ogrodzeń, szlabanów, ogrodzeń aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej, bram przesuwnych, bram garażowych oraz wielu innych. Wykonywane i montowane przez nas bramy cechują się solidności, wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a na montowane przez nas zestawy dajemy gwarancję. Firma Rakstal jest również dystrybutorem automatów do bram firmy Beninca, FAAC. Pełna oferta firmy Rakstal dostępna na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, w której pokazujemy największe realizacje.  

   

  Nasze dane kontakowe:

  Zakład Produkcyjno-Usługowy Rakstal Piotr Kozub

  32-016 Stanisławice 255, Kłaj


  Tel. 12-284-01-05, 600 924 617
  email: biuro@

  • 17 wpisy
  12 marca 2017 18:28:41 CET

  Uważam że dobrym rozwiązaniem jesli chodzi o bramy i ogrodzenia jest łączenie elementów i profili stalowych. chcby z racji wytrzymałości i trwałości takich materiałów. Na takie materiały najlepszej jakosci stali zwracałem uwagę podczas montowania bramy i ogrodzenia. 

  • 28 wpisy
  13 marca 2017 13:09:22 CET
  Jak chodzi o takie bardzo podstawowe ogrodzenie bez nadmiaru bajerów, to tak naprawdę nie trzeba angażować zewnętrznej firmy. Na działce przykładowo dobrej jakości siatka plus napinacze z muntech24 wystarczą w zupełności. Nie jest to może szczyt estetyki, ale czasami nie potrzeba więcej, a osoba podstawowo zorientowana w temacie takich prac technicznych sobie poradzi. A jak co to zawsze można takie ogrodzenie podrasować wizualnie jakimiś panelami. Opcji jest przecież wiele. A profile stalowe to oddzielna historia - jak ma być trwale i solidnie, to wtedy jest to świetna opcja.

Szybka Odpowiedź