Forum Budowlane » Ogłoszenia i Konkursy

Co przyniósł rok 2016 w Viessmann?

 • 29 grudnia 2016 11:58:08 CET

  Firma Viessmann wprowadza na rynek najnowocześniejsze, efektywne i energooszczędne rozwiązania, zaspokajające potrzeby wielu inwestorów i użytkowników. Przedstawiamy wybrane nowości produktowe 2016.

   

  Automatyczny kocioł pelletowy Easypell łączączy wysoką wydajność i trwałość z prostotą konstrukcji. Nowa pompa ciepła Vitocal 250-S w wersji split, uzupełniająca istniejące instalacje z kotłami kondensacyjnymi o dodatkowe źródło bezpłatnego ciepła z powietrza. Kompaktowe urządzenie hybrydowe Vitocaldens 222-F łączące pompę ciepła z gazowym kotłem kondensacyjnym i zasobnikiem . w wersji z dodatkową funkcją aktywnego chłodzenia (AC). Mobilna aplikacja ViCare App, stwarzającą nowe możliwości obsługi ogrzewania przez Internet. Obudowa BoxDesign, zapewniającą niższy hałas oraz lepszy dostęp do komponentów zastosowana w kotłach gazowych kondensacyjnych serii 100 i 200. Innowacyjny regulator Vitotronic 200 z wyjątkowym Panelem energetycznym zastosowany w kotłach gazowych kondensacyjnych serii 200. Opatentowana przez Viessmann powłoka ThermProtect zastosowana w kolektorach słonecznych Vitosol 100-FM oraz Vitosol 200-FM.

   

  Szczegółowe informacje, dane techniczne oraz instrukcje na temat naszych nowych produktów można znaleźć TUTAJ:

  Pozdrawiam !

 • 22 lutego 2017 19:43:23 CET

  Z początkiem roku ruszyła kolejna edycja Programu Instalator, który powstał, aby realizować jeden z celów firmy - szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i stworzenie sieci firm instalatorskich dbających o zapewnienie najwyższych standardów jakości.

  W tegorocznej edycji Programu Instalator wprowadzone zostały wiele zmiany, które przyniosą jeszcze więcej korzyści finansowych oraz ciekawych nagród za kolejne zarejestrowane urządzenie.

  Za każde prawidłowo zarejestrowane urządzenie uczestnik Programu otrzymuje premię finansową, która wypłacana jest do 20. dnia kolejnego miesiąca. Pieniądze trafiają na kartę prepaid, przy pomocy której możliwe są płatności za zakupy w sklepach. Uczestnicy akcji posiadają dostęp do prezentacji szkoleniowych i webinarów opracowanych z myślą o instalatorach.

  Oprócz premii finansowej do zdobycia są wartościowe nagrody, przyznawane są po zarejestrowaniu określonej liczby urządzeń:

  Za pierwsze zarejestrowane urządzenie w 2017 roku – do wyboru jest standardowa premia lub wysokiej jakości bluza. 

  Za trzecie urządzenie – personalizowana naklejka magnetyczna na samochód.

  Za piąte urządzenie – voucher na certyfikowane szkolenie Viessmann,

  Za dziesiąte urządzenie – automatycznie zostanie podwojona premia rejestrowanego urządzenia.

  Rok 2017 jest dla firmy Viessmann wyjątkowy – świętuje ona dwie rocznice: 25-lecie działalności na polskim rynku oraz 100 lat istnienia firmy! Z tej okazji producent wprowadzono dodatkową nagrodę – do co 25. zarejestrowanego urządzenia w systemie dołączane będą wysokiej jakości spodnie robocze do pasa.

  Jak zapisać się do programu?

  Aby uczestniczyć w programie wystarczy dokonać zgłoszenia wypełniając formularz on-line na stronie www. , e-mailem, wysyłając zgłoszenie na adres info@, telefonicznie, na infolinii 782 756 666, lub bezpośrednio, kontaktując się z przedstawicielem Viessmann lub odwiedzając jeden z firmowych salonów.

Szybka Odpowiedź