Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne

• 5 wpisy
    11 stycznia 2017 21:24:01 CET

Nadszedł czas wyboru bramy garażowej i drzwi zewnetrznych do mojego budowanego domu. Garaż mamy w bryle budynku i brama będzie znajdować się na tej samej elewacji o drzwi wejściowe. Zależy mi by ich wspólny wygląd był spójny. Pomyślałam nawet, ze może udałoby się je kupić u jednego producenta tak by było to samo wzornictwo i kolorystyka. Aspekty wizualne to jedno, a technicznie na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

• 2 wpisy
    12 stycznia 2017 21:46:33 CET
    Drzwi zewnętrzne muszś być solidne i ładne. Polecam takie z aluminium. Oczywiście drzwi nie mają tylko wyglądać, dobrze by było, gdyby były zaopatrzone we wkładki antywłamaniowe. Takie drzwi oferuje firma Sampre. Sama zresztą u nich kupowałam. Co do bramy garażowej to nie wiem. Jeszcze nie wymienialiśmy starych drzwi.
    • 76 wpisy
    13 stycznia 2017 09:31:00 CET

Najpierw trzeba sprawdzić w projekcie, jaki wymiar bramy garażowej jest potrzebny. Później należy jeszcze dobrać rodzaj bramy. Do dyspozycji masz bramy segmentowe, bramy uchylne lub rozwieralne. Najlepszej jakości materiały są ze stali w BTH Import Stal można zamówić elementy ze stali najwyzszej jakości.

• 2 wpisy
    17 stycznia 2017 19:38:24 CET
    Grubość pianki poliuretanowej jest równie ważna jak materiał, z którego wykonana jest brama jednak cały efekt dobrej bramy stwarzają schowane sprężyny naciągowe, cicha praca podczas poruszania się osprzętu oraz specyficzna konstrukcja segmentów zabezpieczająca wciśnięcie palców. Taką bramę znalazłam w sampre

Szybka Odpowiedź