Forum Budowlane » Instalacje wodno-kanalizacyjne

Zmiękczacz wody do domku jednorodzinnego

• 1 wpisy
    26 stycznia 2017 15:19:18 CET

Swego czasu poruszałem już ten temat na forum ale koniec końców nie podjąłem żadnych kroków w tym temacie. A sprawa wróciła jak bumerang. Szukam czegoś co uzdtni mi wodę a dokładniej zmiękczy kompleksowo w całym domu tak by w każdym punkcie poboru leciała miękka woda. Ten kamień i osady są nie do wytrzymania. Cena nie gra roli, chciałbym żeby to działało bezobsługowo żebym się nie martwił. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi.

• 1 wpisy
    30 stycznia 2017 15:31:31 CET
    Starsznie mało informacji żeby coś zaproponować. Ważne jest jaka jest twardość tej wody, zużycie miesięczne, ewentualnie ile osób użytkuje wodę na co dzień noi czy coś poza twardością w tej wodzie przeszkadza. Po uzyskaniu tych informacji na pewno łatwiej będzie coś poradzić...
    • 4 wpisy
    7 lutego 2017 12:17:06 CET

Hej, Hej. Cena nie gra roli? Widzę, że kolega bardzo nastawiony na zakup zmiękczacza? Co kamień przeszkadza? Jak dla mnie najlepszy kompaktowy zmiękczacz wody jaki można kupić na dzień dzisiejszy w Polsce to Ecoperla Slimline CS 30. To nie tylko moj opinia. Domyślam się, że część uzytkowników tutaj się do niej przychyli.  Takich jest cała masa. Cena nie powinna Cię powalić, tym bardziej, że w każdym sklepie dają do niego gratisy za ponad 500 zł.

Ten wpis został zmieniony przez ciekawski11 w 7 lutego 2017 12:19:48 CET"

Szybka Odpowiedź