Forum Budowlane » Projekty domów

Projekt domu parterowego

• 1 wpisy
    7 lutego 2017 17:48:20 CET

d

Ten wpis został zmieniony przez anetawerner w 7 lutego 2017 17:56:29 CET"
    • 1 wpisy
    23 marca 2017 13:26:02 CET

My przeglądaliśmy projekty domów parterowych na archeton i szukaliśmy tylko w konkretnej kategorii z kilkoma dosłownie filtrami (np. cena, metraż). Ogólnie dobrze jest przeglądać strony raczej znanych biur projektowych i ostatecznej kryterium powinno być to czy dany dom nam odpowiada. My zdecydowaliśmy się na projekt Modrzyk i jak na razie jesteśmy zadowoleni. Z realizacją nie było większych problemów.

Ten wpis został zmieniony przez kamilq w 24 marca 2017 14:41:09 CET"
    • 11 wpisy
    9 kwietnia 2017 00:10:28 CEST
    Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej?
    Chcesz refinansować firmę?
    Nasza firma ma siedzibę w Azji, Afryce i Europie. Dajemy pożyczkę każdemu indywidualnemu i firmowemu z rocznym poziomem oprocentowania 2%. Aby uzyskać więcej informacji, napisz e-mail wongafinancesloans@

Pożyczka kwota ................................................................................................................................................................................................................................................................................................... ................ Miesięczny dochód: .............. Zajęcie: ............... .Gender ............ Państwo ............ Państwo ........
    • 33 wpisy
    9 maja 2017 11:11:02 CEST
    podobaja mi sie bardzo projekty domow pasywnych z Hanlo slyszalem o technologii ścian otwartych dyfuzyjnych stosowanych w tego typu domach energooszczednych bez styropianu, bez folii paroprzepuszczalnej. Lepsza regulacja wilgoci w pomieszczeniach, mimo tego wiatroszczelna. Wyprodukawana z ekologicznych produktów.
    • 63 wpisy
    10 lipca 2017 14:50:28 CEST

Moje zaintersowanie skierowane jest na domy nowoczesne. Znalazałam fajny projekt na stronie Duda projekty domów - projekt "dom na tinos".

Co i nim sądzicie? Może jakieś podobne projekty przewinęły wam się przy poszukiwaniach?

Ten wpis został zmieniony przez memnon w 14 lipca 2017 09:13:04 CEST"

Szybka Odpowiedź