Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Program do projektowania dla architekta jaki ?

• 822 wpisy
    20 marca 2017 12:56:21 CET

Witam :) Czy mamy na forum architektów? Chciałem Was prosić o pomoc w wyborze programu z tego względu, że dopiero mój syn skończył studia i trzeba trochę nabrać doświadczenia  z tymi najlepszymi :)

• 22 wpisy
    23 marca 2017 22:21:08 CET
    Ja użytkuję już od kilku dobrych miesięcy ZWCad 2017 nowa wersja jest mega. Nie tnie, dobrze śmiga na wersji nawet już 64 bitowej. Do tego bloki dynamiczne i obrazy rastrowe obsługuje bez zarzutów. Możesz jeszcze sprawdzić go przed na 30 dni w full pakiecie, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś i i się przekonacie sami ;)
    • 316 wpisy
    2 kwietnia 2017 13:11:17 CEST
    Zgadzam się z kolegę powyżej, myślę że jest to program zdecydowanie warty przesiadki. Nowa wersja nie ma sobie równych do tego świetnie zrobione nakładki i też jak obiega techniczna i posprzedażowa jest w pakiecie.
    • 122 wpisy
    11 kwietnia 2017 09:21:27 CEST
    Posłuchałam was i od 10 dni testuję ZwCad 2017 i powiem, że milo mnie zaskakuje już dawno nie pracowałam na tak funkcjonalnym systemie i do tego z porządnymi nakładkami. Kompatybilny również jest więc to niestanowi żądnego problemu. Jeszcze 20 dni testowe i zobaczymy czy kupię :)
    • 5 wpisy
    13 kwietnia 2017 09:29:35 CEST
    Ja już od początku roku tak na prawdę na nim działam i na prawdę jest za co go pochwalić. Widzę, że większość już wypisaliście, dla mnie najważniejsze jest to że opiekę posprzedażową rzeczywiście mają na na prawdę wysokim poziomie nigdy nie odmówili pomocy i nie trzeba też na nią czekać długo.

Szybka Odpowiedź